banner6

Akıncı, YDÜ Basketbol Takımı'nı kabul etti

banner37

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi,  FIBA Kadınlar Eurocup ve son olarak da Bilyoner.com şampiyonu olan Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Kadın Basketbol Takımı yöneticilerini kabul etti.

Akıncı, YDÜ Basketbol Takımı'nı kabul etti
banner99

YDÜ Kadın Basketbol Takımı yöneticilerinden oluşan heyete YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan Günsel başkanlık etti.

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, kabulde yaptığı konuşmada Yakın Doğu Üniversitesi’nin Kadın Basketbol Takımı’nın başarısının ülke sporunda yaşanan sıkıntılar dikkate alındığında bir o kadar da anlamlı olduğunu söyledi. Akıncı, takımın başarılarının devamı temennisinde bulundu.

YDÜ Kadın Basketbol takımının Türkiye’de elde ettiği başarının hiç de kolay elde edilecek bir başarı olmadığını ifade eden Akıncı, KKTC’de de kadın basketbolundaki seviyenin küçümsenecek bir seviye olmadığını söyledi.

Günsel: Gurur duyuyoruz

YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan Günsel ise, YDÜ Kadın Basketbol takımı ile çok güzel ve şanslı bir sezon geçirdiklerini, kadın basketbolunda hem ülkeyi hem de üniversiteyi zirveye taşıyabilmelerinden dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104