banner6

Akıncı, Yıldırım'ı kabul etti

banner37

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım’ı kabul etti. Kabulün ardından da heyetler arası görüşmeye geçildi.

Akıncı, Yıldırım'ı kabul etti
banner8

KKTC heyetinde Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Müzakereci Özdil Nami, Cumhurbşakanlığı Müsteşarı Gürdal Hüdaoğlu, Cumhurbaşkanlığı Müdürü Gülden İlkman, Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Cenk Gürçağ, Sözcü Barış Burcu, Tarih Özel Danışmanı Meltem Onurkan Samani, Güvenlik Özel Danışmanı Halil Sadrazam, Müzakere Heyeti Üyesi İpek Genç Borman ve Müzakere Heyet Üyesi Sertaç Güven bulunuyor.

banner134

Türkiye Cumhuriyeti heyetinde ise Başbakanı Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Sn.Tuğrul Türkeş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, TC Lefkopşa Büyükelçisi Derya Kanbay, KKTC Dostluk Grubu Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Yusuf Başer, Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Ahmet Yıldız, Dışişleri Bakanı Baş Danışmanı Büyükelçi Kerim Uras, Dışişleri Bakanlığı Genel Müdürü Büyükelçi Burak Özügergin ve Başdanışman Maksut Serim bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88