banner6

Albank'tan emekçi kadınlara özel sıfır faizli kredi

banner37

Albank'tan emekçi kadınlara özel sıfır faizli kredi
banner150 banner151 banner143

KKTC Cumhurbaşkanlığı ve Albank işbirliğinde 'Kadın Girişimcilere Özel Sıfır Faizli Kredi' kampanyası bugün hayata geçiriliyor.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar'ın himayelerinde gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projesi kapsamında ayda 500 TL ödeme ile 6,000'lik kredi paketleri Albank tarafından kadın girişimcilere sunuluyor.

Albank Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Müdür Yardımcısı Mihriban Aydınçelebi Cesur, kadınlara özel hizmetlerine yenisini eklediklerini belirterek “Cumhurbaşkanlığı ile koordineli yürütülen proje kapsamında, 6,000 TL'lik kredi paketlerimiz, sıfır faizle kadın girişimcilerimizin kullanımına açıyoruz. Ülkemiz kadınlarına küçük de olsa katkıda bulunmak, onlara iş hayatında destek sağlamak bizim için bir gurur vesilesidir” dedi.


Cesur, sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini belirterek kadınlara yönelik farkındalık kampanyaları kapsamında, her yıl ekim ayında 'Meme Kanseri Haftası' dolayısı ile tüm hesap cüzdanlarını pembe yaptıklarını da hatırlattı.

Cesur, 'Kadın Girişimcilere Özel Sıfır Faizli Kredi' kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Albank şubelerine başvurabileceklerini de ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110