Alevler atölyeyi yok etti, 3 daireye de zarar verdi

banner37

Lefkoşa'da bir tamir atölyesinde meydana gelen yangın ciddi maddi hasara yol açtı, ısınan tüplerin patlaması sonucu ise bir kişi hafif yaralandı

Alevler atölyeyi yok etti, 3 daireye de zarar verdi
banner99

Eniz ORAKCIOĞLU

Lefkoşa'da Şht. Erdoğan Rıfat Sokak üzerinde, Hasan Uluç'a ait beyaz eşya tamir atölyesinde dün saat 11.00 sıralarında henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı yangın meydana geldi.

Yangın itfaiye ekiplerinin yoğun uğraşları neticesinde söndürülürken, atölye içinde birçok makine ve alet yanarak kullanılmaz duruma geldi.

banner134
Çıkan yangın sonucu atölye içerisinde tamir maksatlı bulunan buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, motor, scooter vb. eşyalar ile aletler zarar görürken, bazı eşyalar küle döndü.

Atölyenin bitişiğinde bulunan apartmanın zemin katında bulunan dairenin bir odası ve içerisindeki eşyalar, apartmanın bir ve ikinci katında bulunan birer odaya ait pencereler de yanarak zarar gördü.

Yangın sırasında iki piknik tüpü ısıdan patladı. Patlama sonucu yangın mahallinde bulunan bir şahıs hafif şekilde yaralandı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75