banner6

Ali Koç Ve KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’nden Anlamlı Ziyaret

banner37

Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavisi devam eden bir kaplumbağa evlat edinildi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç merkeze yeni gelen kaplumbağaya “Fenerbahçe” ismini verdi.  

Ali Koç Ve KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’nden Anlamlı Ziyaret
banner150 banner151 banner143

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kuzey Kıbrıs’taki programı kapsamında Merit International Otelleri bünyesinde bulunan Meritta Deniz Kaplumbağaları Rehabilitasyon Merkezi’ni KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Duygu Komşuoğlu ve üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

Gerçekleştirilen bu anlamlı ziyarette tedavi altında bulunan deniz kaplumbağaları ile ilgili Net Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi, Genel Koordinatör ve Fenerbahçe Spor Kulübü üyesi Hande Tibuk’un desteğiyle kurulan merkez hakkında Hande Tibuk ve Sosyal Sorumluluk Projeleri Müdürü Silem Sargın Kara’dan tedavi süreçleri ve yaralanmaları hakkında bilgi aldı.

Evlat edinme projesine gönülden destek

Ziyaretleri esnasında tedavi altında olan deniz kaplumbağalarını gören ve dünya standartlarındaki rehabilitasyon merkezinin çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alan sarı lacivertli ekip, merkezin evlat edinme projesine gönülden destek verdi. Tekne pervanesi sonucu kafasından yaralanan ve tedavisi devam eden Okyanus isimli deniz kaplumbağasını Ali Koç ve Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği beraber evlat edindiler. Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Okyanus’un yıllık tedavi masraflarını karşılamak için bağışta bulunarak böylesi kıymetli bir projeye katkı sağlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ali Koç’a teşekkür sertifikası takdim edildi

Hande Tibuk tarafından Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a Derneği ziyaretinden ve duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür sertifikası takdim ederken, Merit Otelleri Sosyal Sorumluluk Projeleri Müdürü Silem Sargın Kara’da Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür sertifikasını Dernek Başkanı Duygu Komşuoğlu’na takdim etti.

Deniz kaplumbağalarının ve doğanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunarak sosyal sorumluluk projesinin bir parçası olan Ali Koç ve Dernek üyeleri, oldukça keyif aldıkları bir etkinlikte yer aldıklarını belirtip emeği geçen tüm gönüllülere teşekkür ederek ve çalışmalarında başarılar dileyerek merkezden ayrıldılar.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110