'Alpet Kıbrıs, ülkenin en başarılı markalarından'

banner37

Alpet Kıbrıs Perakende Satışlar Müdürü Mehmet Özdoğaç, firmanın faaliyetleri hakkındaki değerlendirmesinde ilklere imza atmayı sürdüreceklerini vurguladı.

'Alpet Kıbrıs, ülkenin en başarılı markalarından'
banner8

Alpet Kıbrıs Perakende Satışlar Müdürü Mehmet Özdoğaç, Alpet Kıbrıs’ta gerçekleştirilen ilkler hakkında, geleneksel hale gelen Clubcard kampanyaları ile Alpet Kıbrıs’ın enerji alanında yaptığı yatırımları anlattı.

Alpet Salamis Eko Petrol ile ilgili bilgiler de aktaran Özdoğaç, doğaya destek olacak projeyle çevre duyarlılığına önemli bir bakış açısı kazandırılacağını ifade etti. Özdoğaç, “Alpet Kıbrıs, ülkenin başarılı isimlerinden (markalarından)” dedi.

SORU:  Alpet Kıbrıs’taki görevinize kadar uzanan yolculuğunuz hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Özdoğaç:  Lefkoşa’da 2 Temmuz 1981’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Akdoğan’da tamamladım. 2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Yüksekokulu Fakültesi İnşaat Teknolojileri Bölümü’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdim.
2006-2011 yılları arasında Alman şirketi Diag Treuhand Gmbh bağlı City Royal Hotel Personel Müdürlüğü daha sonra otel müdürlüğü görevlerinde bulundum.
2012 yılından itibaren Altınbaş Holding’e bağlı Alpet Oil İşletme Müdürlüğü Altınbaş Petrol Ltd. Satış ve Pazarlama ile birlikte idari işler ve satın alma bölümleri yöneticiliği yaptım. 1 Ocak 2017’den itibaren de Perakende Satışlar Müdürlüğü görevine atandım, halen bu görevi yürütmekteyim. Bunun yanı sıra evliyim ve bir çocuk babasıyım.

SORU: Alpet’in KKTC’de ilkler ile adından söz ettirdiği belirtiliyor, bu bağlamda Salamis Eko Petrol’de yeni nesil istasyon kavramını Kuzey Kıbrıs halkına tanıttı. Bize istasyonu anlatır mısınız?

banner134
Özdoğaç: Mağusa Yeniboğaiçi’nde bulunan Alpet Salamis Eko Petrol İstasyonu enerjisini yüzde 100 kendisi üretiyor. Doğaya maksimum destek sloganı ile hizmete giren istasyon Alpet Kıbrıs’ın çevre ve sosyal sorumluluğa verdiği önemi ortaya koymayı amaçlıyor.
Yepyeni doğaya dost teknolojik altyapı ile donatılan modernleştirilen akaryakıt istasyonunda 24 saat hizmet sunulmaya başlandı. Mağusa’nın en hızlı gelişen bölgesi olan Yeniboğaziçi’nde yenilenen yüzü ile hizmet veren istasyon, İskele-Mağusa anayolu üzerinde Salamis Antik Şehri’ne 5 dakika mesafede bulunuyor.
İstasyonda Alpet Clubcard’a üyelerine kafe, market, ücretsiz internet ve oto yıkama hizmeti de veriliyor.

SORU: İlk enerjisini üreten istasyona daha ne gibi yeni servisler  eklenecek?

Özdoğaç: İlk enerjisini kendi üreten istasyona bu yıl içerisinde çeşitli yeni servisler getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Amacımız istasyonu bir yaşam alanı haline getirmek.

SORU: Enerji alanında yapılan yatırımlar ve bu yatırımların tüketiciye olan etkileri nelerdir?

Özdoğaç: Enerji alanında yapılan her yatırım direk tüketiciye fayda sağlamaktadır. Tüketici yenilikleri desteklediği, tercih ettiği sürece diğer istasyonlar içinde aynı servisi ve yeniliği yapma zorunluluğu doğar, bu dalga büyüdükçe Kıbrıs’ın her noktasında tüketici aynı hizmet kalitesini ve servisi almış olur.

SORU: Alpet Clubcard kampanyaları devam edecek mi?

Özdoğaç: Alpet Kıbrıs bu yıl üçüncüsü düzenlenen markalar işbirliği kampanyası ile onlarca markayı bir araya getiriyor ve Alpet Clubcard kullanıcılarına özel; hem anlık avantaj, hem de periyodik çekilişler düzenleyerek kazanç sağlıyor.
Yepyeni yüzü, kolay kullanımı, farklı avantajları ile Alpet Clubcard, üyelerine yeni avantajlar zinciri sunuyor. Periyodik olarak yılsonuna kadar gerçekleştirilecek çekilişler ile Vakko, Erülkü Süpermarket, Çocuk Metal gibi markalardan binlerce hediye verilecek olan bu kampanyada, tüm Alpet Clubcard kullanıcılarına hediye kazandırmayı hedefliyoruz.
Temmuz 2015-Mart 2016 ayları arasında gerçekleştirilen Markalar İşbirliği Kampanyası’nın ikincisinde bir adet Mercedes B serisi ve bir adet Mercedes C serisi lüks arabanın yanı sıra yüzlerce ödül de Clubcard kullanıcılarına sunulmuştu.
31 Aralık 2017’ye kadar devam edecek bu eşsiz kampanyada anlık kazançlarda mevcut. Her 50 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinizde Domino’s Pizza’dan her menüde koşulsuz şartsız yüzde 30 indirim kazanmak değerli Clubcard üyelerimizin elinde bulunan eşsiz fırsatlar arasında.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75