Alsancak Belediyesi ve Kıbrıs Medya Grubu arasında çocuk parkı yapımı için protokol imzalandı

banner37

Alsancak Belediyesi ve Kıbrıs Medya Grubu arasında çocuk parkı yapımı için protokol imzalandı
banner90
banner99

Alsancak belediye başkanı Fırat Ataser yaptığı konuşmada Kıbrıs Medya Gurubu Kurucu Başkanı Asil Nadir ve Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadire çocuk parkı yapımı için yaptıkları bağışdan dolayı teşekkürlerini iletti..İmzalanan proje kapsamında hayata geçirelecek olan çocuk parkı yapımı yakın bir zamanda tamamlanacak.

Kıbrıs Medya Grubu ve Alsancak Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolüyle, çocuklar için yepyeni bir oyun alanı inşa edilecek

Çocuklar için el ele verdiler

Kıbrıs Medya Grubu ve Alsancak Belediyesi arasında çocuklar için önemli bir anlaşmaya imza atıldı. Kıbrıs Medya Grubu adına Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve Alsancak Belediyesi adına Belediye Başkanı Fırat Ataser’in imza koyduğu anlaşmayla Alsancak bölgesinde çocuklar için yeni park inşa edilecek. Protokolün imzalanmasından önce konuya ilişkin açıklamalarda bulunan  Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, Ataser’in bölge halkı ve ülke adına çok önemli işler yaptığına dikkat çekerek, birlikte yürütülecek çalışmaların devam etmesini diledi.

“ATASER SOMUT VE GÜZEL İŞLERE İMZA ATIYOR”

Nadir, “Fırat Ataser, hem halkına hem Alsancak bölgesinde yaşayan vatandaşa hem de adada yaşayan herkes için somut ve çok güzel işlere imza atan bir belediye başkanı. Ne zaman kendisiyle bir proje yapmak istesek her defasında bize kapılarını açtığı için teşekkür ederim” dedi.

Nadir imzalanacak protokolle ilgili de bilgiler aktararak, yeni bölgede yapılan bir restoranın arkasında çocuklar için bir oyun parkı inşa edileceğini, bunun da hayırlı olmasını diledi.

“VATANINI SEVENLER YAPTIKLARIYLA KENDİNİ BELLİ EDİYOR”

“Milletini, vatanını sevenler sözle değil, yaptıklarıyla, imzalarıyla kendilerini belli ediyorlar” şeklinde konuşan Nur Nadir, bundan dolayı Fırat Ataser’le de bu yüzden rahatlıkla çalışabildiklerini kaydetti. Projenin kısa zamanda hayata geçeceğini belirten Nadir, böyle bir çalışmaya imza koymaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

banner134
“VİZYONUMUZ AYNI NOKTADA”

Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser de bölgede çocuklar için yapılan bu önemli projeyi sundukları için Asil Nadir ve Nur Nadir’e teşekkürlerini iletti.

Bundan sonra da farklı projelerle bir araya gelmek istediğini ifade eden Ataser, “Vizyonumuzun aynı noktada olduğunu gördüm. Bu memleket için ve çocuklarımız için neler yapılması gerektiğini tespit edip böylesi bir projeyi birlikte yürüttük.” Şeklinde konuştu.

Projenin geliri ise Lisanur’un kitabı ve Nadirlerin Hafıza Oyunu’ndan elde edilen gelirle karşılanacak.

“AMAÇ ÖNCELİKLE TOPLUMA HİZMET…”

Böylesi bir işbirliğinde amacın öncelikli olarak topluma hizmet vermek olduğuna vurgu yapan Ataser, ihtiyaçları görüp bu doğrultuda hareket ettiklerini ve ortaya güzel bir çalışma çıktığını söyledi. “Bölgeyi, çocukların gelip göreceği ziyarette heyecan duyacağı bir oyun grubuyla taçlandırdıklarını” ifade eden Ataser, bu çalışma ve işbirliğinden duyduğu mutluluğu ifade ederek Nur ve Asil Nadir çiftine bir kez daha teşekkür etmek istediğini söyledi.

Ataser, bundan sonrasında da yeni ve daha güzel çalışmalarla hizmet vermeyi arzu ettiğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75