Altın Kurdeleli gençler, KKTC adına Ukrayna’da yarışıyor

banner37

KKTC Altın kurdele ritmik jimnastik ve spor derneği, bir ilke imza atıyor..27 ve 28 ağustos tarihinde Ukrayna dan canlı yayınla gerçekleştirilecek olan turnuvada genç yetenekler ülkemizi temsil edecek..

Altın Kurdeleli gençler, KKTC adına Ukrayna’da yarışıyor
banner90
banner99

KKTC’nin  genç yetenekleri yarışıyor…

INSERT( elimizdeki görsellerden kullanalım müzikli)

Altın kurdele ritmik jimnastik ve spor derneği olarak bir ilke imza atacak olan federasyon, Online olarak uluslararası bir turnuva ya katılım gerçekleştiriyor.

banner134
Dernek’ten yapılan açıklamada bu süreçte federasyon başkanı hasan Hasan Sapsızoğlu ile kulüp  başkanı Berkan Alıcı’nın desteklerine teşekkür edildi ve ülkenin gençlerinin önünü açıldığını uluslararası yarışmalarda KKTC’nin de yerini almaya başladığını ifade ettiler.

Federasyondan yapılan açıklamada ise şunlar kaydedildi:

 “Halen tüm dünyada devam eden Pandemi sürecinde sporcularımıza  motivasyon kazandırmak  ,müsabaka deneyimi sağlamak, pandemi sonrası adaptasyon sorunu yaşamamaları için fayda sağlamaktır.   Müsabaka ortamında 3 gün süren çekimlerimiz  sona erdi “ denildi ve .sporcularımıza başarılar dileriz ifadelerine yer verdi..

Öte yandan; yine aynı okul Altın kurdele ritmik cimnastik ve spor derneği pazar günü Girne de 30 ağustos dolayısıyla etkinlik düzenleyecek..

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75