banner6

Altuğra, sağlık çalışanlarının ve halkın bayramını kutladı

banner37

Sağlık Bakanı İzlem Gürçağ Altuğra, bayram süresince koronavirüs kurallarına uyulması gerektiğini hatırlatarak, tüm halkın bayramını kutladı.

Altuğra, sağlık çalışanlarının ve halkın bayramını kutladı
banner151 banner143

Sağlık Bakanı İzlem Gürçağ Altuğra, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayınlayarak, sağlık personllerinin ve halkın bayramını kutladı.

Altuğra yayımladığı mesajda şunları kaydetti:

“Bayramlar; umutlarımızın tazelendiği, sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe vesile olan en müstesna dönemlerdir. Bu bayramda da hepimizin sevinçlerini, mutluluklarını çoğaltmasını temenni ediyorum.

Koronavirüs vakaları birçok ülkede olduğu gibi, bizim ülkemizde de artış göstermektedir.  Hastanede yatan hasta sayıları yüksek olmamakla birlikte kurallara uymak büyük önem taşımaktadır.

Bayram süresince yine sevdiklerimizle, ancak risk gurubunda olan büyüklerimizi korumak için, bayramlaşırken sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymayı, kalabalık ve kapalı ortamlarda maske kullanmayı ihmal etmeyelim.

Sağlık çalışanlarımız bu bayramda da görevlerini özveri ile yapmaya devam edecektir.

Toplum sağlığı için gece gündüz demeden emek veren başta tüm sağlık çalışanlarımız olmak üzere, tüm halkımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve bütün insanlığa huzur, barış, merhamet ve esenlik getirmesini diliyorum."

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104