Amcaoğlu KTV'de Nihan Yücel'in konuğu oldu

banner37

banner87
Amcaoğlu KTV'de Nihan Yücel'in konuğu oldu
banner90
banner99

KIBRIS TV Müdürü Nihal Yücel’in sunduğu gündem Özel programına konuk olan Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Nihan Yücel’in sorularını yanıtladı.

Ekonomik Önlemler Paketi ile ilgili soruların yanıtlandığı Gündem Özel programında Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu merak edilen birçok soruyu yanıtladı.

Amcaoğlu, Ekonomik Önlemler Paketi ile ilgili sosyal medya ve vatandaşların yorumları ve önlemler neden bu kadar eleştiriliyor Bu yaşadıklarımız dünya literetürlerinde dünya devi olan ülkelerin üstesinden gelemediği bir sorun olarak bizimde karşımızda.

Hiç birşey eskisi gibi olmayacak ilerleyen zamanlarda belki de o 14 Mart öncesi hayata geri dönebilir miyiz onu zaman gösterecek sağlık olmadığı sürece hiçbir şeyin önemi yok maliye bakanı olarak rahatlıkla söyleyebiliyorum sağlıklı insanlara lazımdır iş maaş ek ödenekler işin başı sağlık diyerek hareket ediyoruz. 15 gün önce maaşla ilgili mali kaynaklar sorulduğunda maaşımla ilgili hiçbir şey umurumda değil tek umurum da olan çoluk çocuğumuzun sağlığı olanı paylaşacağız birine imtiyaz geçerek bir kesimi görmezden gelmiyoruz. Mayıs’ta hayat bitmiyor bitmediğini iddia ediyorsak ona göre kurgularımızı yapmak zorundayız dedi.

Detaylar geliyor...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108