Arhun: Yangın, itfaiye ve personelin çalışmalarıyla felaket yaşanmadan söndürüldü

banner37

Arhun: Yangın, itfaiye ve personelin çalışmalarıyla felaket yaşanmadan söndürüldü

Capital Group Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun, yangında zarar görmüş veya yanmış olan araçların her türlü zararının telafi edileceğini, ayrıca Nissan showroom ve servis garajındaki hizmette herhangi bir aksamanın yaşanmayacağını açıkladı.

Olay yerinde inceleme yapan Capital Group Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Arhun, olayda herhangi bir can kaybının yaşanmamasının en büyük tesellisi olduğunu belirterek, yangın anında fedakarca çalışan Nissan personeline, itfaiye ekiplerine, arayarak, bizzat giderek dayanışma ve üzüntülerini bildiren herkese çok teşekkür etti.

Çıkan yangında dumandan etkilenen bir kedinin ise veterinere götürülerek hayata döndürüldüğünü açıklayan Tekin Arhun, hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Yangın sırasında zarar görmüş veya yanmış olan araçların her türlü zararının telafi edileceğini belirten Tekin Arhun, Nissan showroom ve servis garajında hizmette herhangi bir aksama yaşanmayacağını açıkladı. 

Capital Group’tan yapılan yazılı açıklamada, yangının çıkış sebebinin henüz belirlenemediği belirtildi ve yangının itfaiye ekipleri ve Capital Group personelinin özverili çalışmaları sonucu büyük bir felaket yaşanmadan söndürüldüğü ifade edildi.

Yangında, oto boya fırınlarından birinin tamamen, bir diğer fırının ise kısmen hasar gördüğü bildirilen açıklamada, böylesi acil durumlarda ne yapılması gerektiği konusunda eğitim görmüş Nissan personelinin, yangının daha geniş bir alana yayılmasını önlediği ve mazot depolarına ulaşmaması için her türlü tedbiri alarak büyük bir felaketin yaşanmasını önlediği vurgulandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 21:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER