banner6

Arıklı “ hükümet devam edecek”

banner37

Arıklı “ hükümet devam edecek”
banner99

Koalisyon hükümetinin ortağı Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan ARIKLI, hükümetin devam edeceğini vurguladı.  Arıklı sosyal medya paylaşımında şunları kaydetti: 
“Seçim sonrası dilek ve temenniler bölümüne geçtik galiba. Birileri Ünal Üstel ile ilgili gönlünden geçeni özellikle İnternet gazetelerine  yazdırıp ortalığı bulandırmaya çalışıyor belli. 
Öncelikle Ünal Üstel Türkiye ile imzalanacak ekonomik protokolü görüşmek için gecikmiş ziyaretini önce tedavisi 6 ay süren ağır göz operasyonu ardından geçirdiği ağır grip hastalığı dolayısı ile önümüzdeki haftaya ertelemiştir...
Ortada bir seçim başarısı olmadığı gibi iddia edildiği gibi bir seçim  başarısızlığı da  yoktur. Olsa bile bunun sorumluluğu sadece Ünal Üstel’in değil, bu ittifaka ve adaylara birlikte karar veren 3 Partinin Genel Başkanına aittir. 
Dün akşam Bakanlar Kurulu sonrası 3 Parti Genel Başkanı uzun süren bir toplantı yaptık. Hem seçimleri değerlendirdik hem de önümüzdeki sürecin yol haritasını belirledik. 
Netice itibari ile, birileri üzülecek ama gelinen nokta; DURMAK YOK. YOLA DEVAM'dır...”

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2023, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104