Arter, güven tazeledi

banner37

Gazimağusa’da yerel seçimlerden bir kez daha mevcut belediye başkanı İsmail Arter galip çıktı

Arter, güven tazeledi

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Mağusalılar tarafından yeniden bu göreve layık görüldü. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, seçim zaferini dün akşam saat 21.00’de Anıt Gazinosu’nda destekçileri ile birlikte kutladı.

Zafer kutlamalarına çok sayıda Mağusalı’nın yanında, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Ulusal Birlik Partisi (UBP) Gazimağusa Milletvekilleri Sunat Atun, Resmiye Canaltay, Oğuzhan Hasipoğlu, Hamza Ersan Saner ile birlikte Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Milletvekili Bertan Zaroğlu da katıldı.

Kutlamalar sırasında milletvekilleri ve diğer parti temsilcileri İsmail Arter’i kutlama konuşmaları gerçekleştirdi.

Törene katılanlar daha sonra Mağusa’da araçlarıyla konvoy gerçekleştirdiler.

 

Arter: Önümüzdeki 4 yılda Mağusa yasemin kokacak

Seçimden bir kez daha zaferle ayrılan Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter yaptığı konuşmada, seçimlerin büyük bir demokrasi içerisinde geçtiğini söyledi.

İsmail Arter, seçimle demokrasinin kazandığını ve Mağusa’nın kazandığını kaydetti. Seçim süresi boyunca verdiği tüm sözleri yerine getireceğini ifade eden Arter, Gazimağusa Belediyesi’nin hizmetlerini Rum tarafındaki belediyelerin dahi kıskandığını belirtti.

İsmail Arter, bugünden itibaren hizmetlerine hızlı bir şekilde devam edeceklerini dile getirdi. Seçim sonuçlarının herkese hayırlı olmasını dileyen Arter, Mağusa’yı daha da ileriye taşımak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya devam edeceklerini aktardı.

İsmail Arter, bazı kişilerin kendisine “Çiçekçi Başkan” dediğini ama herkesin sonuçta çiçeği çok sevdiğini söyledi. Arter, önümüzdeki 4 yılda Mağusa’yı yasemin kokusunun saracağını söyleyerek “koklamak istemeyen koklamasın” diye konuşmasını sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108