Aşırı hız öldürüyordu

banner37

“Aşırı sürat ve dikkatsizlik” nedeniyle dün sabah saat 04.55’te sürücüsünün kontrolünden çıkan araç, hurdaya döndü

Aşırı hız öldürüyordu
banner90
banner8

ARAÇ 200 METRE SÜRÜKLENDİ… Girne-Alsancak çevre yolunda meydana gelen kazada hızını alamayan araç aydınlatma direklerini devirdi, yaklaşık 200 metre sürüklendikten sonra bir evin bahçesini çevreleyen demir korkuluklara çarptı. Facianın eşiğinden dönülen kazada sürücü ile yanında yolcu olarak bulunan arkadaşı, kazayı yara almadan atlattı.

Mehmet KARA

Girne-Alsancak çevre yolunda, dün sabah, “aşırı sürat ve dikkatsizlik” nedeniyle meydana gelen kazada çembere dalan araç, adeta hurdaya döndü.


Hızını alamayan araç aydınlatma direklerini devirdi, yaklaşık 200 metre sürüklendikten sonra bir evin bahçesini çevreleyen demir korkuluklara çarptı.


banner134
Facianın eşiğinden dönüldüğü kazada yabancı uyruklu sürücü ile yanında yolcu olarak bulunan arkadaşı, kazayı yara almadan atlattı.

Polis: Sürücü, aşırısüratli ve dikkatsizdi

Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre kaza, sabah saat 04.55’te meydana geldi.

22 yaşındaki sürücü Musa Papa Umar, yönetimindeki RJ 265 plakalı BMW marka araçla Alsancak istikametine doğru seyrederken dönel çembere geldiği esnada aşırı sürat ve dikkatsizliği sonucu çemberi çevreleyen bordür taşlarına ardından çember içerisindeki Girne Belediyesi’ne ait iki adet aydınlatma direğine çarptı.


Çarpmadan sonra yoluna devam eden araç, toprak alan içerisinde savrulup sahibi meçhul numarasız evin bahçesini çevreleyen demir korkuluklara çarptıktan sonra durdu.


Girne Polis Müdürlüğü’nde görevli Trafik Tahkikat Şubesi ekiplerinin, kazayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75