Astrolojiye göre, eylül ayında erken seçim var

banner37

Astroloji Profesörü Abdullah Abdulaziz, 2019 yılında KKTC’yi ve Türkiye’yi bekleyen gelişmeleri KIBRIS TV’yle paylaştı. Abdulaziz, dörtlü koalisyon hükümetinin eylül ayına kadar devam edeceğini ama kabineden 2 bakanın değişeceği öngörüsünde bulundu

Astrolojiye göre, eylül ayında erken seçim var

Özlem Öztürk BOYAR

Astroloji Profesörü Abdullah Abdulaziz, 2019 yılında ülkemizi ve Türkiye’yi neler beklediğiyle ilgili bazı tahminlerde bulundu.

Eylül ayında KKTC’de erken seçim kararı alınacağını tahmin eden Abdulaziz, koalisyon hükümetinin eylül ayına kadar hükümette olacağını ancak bu sürede kabineden 2 bakanın değişebileceği öngörüsünde bulundu.

Kabinedeki değişimle ekonomide de düzelme olacağını tahmin eden Abdulaziz, 2020 yılı başında olması beklenen Cumhurbaşkanlığı seçimlerine Serdar Denktaş, Kudret Özersay, Zorlu Töre ve Sibel Siber’in aday olacağını öngördüğünü söyledi.

Abdulaziz, “Kıbrıs konusunda ise Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, nisan ayına kadar girişimde bulunursa, gelişme yaşanabilir. Konfederasyon kararı alınabilir. Ancak nisana kadar müzakere edilmezse, aralık ayına kadar Kıbrıs konusunda bir gelişme yaşanmayacak. Öte yandan 2019 yılında KKTC’de suç oranlarında artış görülecek. Trafik kazalarında ise azalma olacak” dedi.

“Türkiye’de siyasilerden birine suikast olabilir”

Astroloji Profesörü Abdullah Abdulaziz, 2019 yılında Türkiye’de ekonomik sıkıntıların devam edeceğinin öngörüldüğünü ifade ederek siyasilerden birine suikast girişimi olabileceği iddiasında bulundu. Abdulaziz; Yalova, İstanbul ve Bursa’da deprem yaşanabileceğini, Türkiye’nin genel durumunda ağustos ayından itibaren düzelme görüleceğini tahmin etti.

Abdulaziz, 2019 yılının dünya için zor olacağını, ABD Başkanı Donald Trump’ın destek kaybı yaşayacağını hatta Trump’ın yargılanmasının gündeme gelebileceğini iddia etti.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un koltuğunun tehlike altında olduğunu, İngiltere için de sıkıntılı bir dönem görüldüğünü tahmin eden Abdulaziz, İskoçya ve Kuzey İrlanda’nın İngiltere’den bağımsızlık isteyeceğini öngördü. Abdulaziz, İspanya’da yapılacak referandumda Katalonya için bağımsızlık kararı çıkacağını iddia ederek Suudi Arabistan’da kraliyeti zor günler beklediğini, taht kavgaları çıkabileceğini belirtti.

2019’da burçları ne bekliyor?

Astroloji Profesörü Abdullah Abdulaziz, 2019 yılında burçları neler beklediğini de anlattı:

Koç: 2019 yılında aşk konusunda gerginlikler yaşayabilir. Özellikle Koç burcu kadınları sinirli ve fevri hareketlerden kaçınmalı, ani kararlar almamalı. Maddi konularda pek şanslı olmayabilirler. Bu konuda tedbirli davranmalılar. Sağlık konusunda ise onları iyi bir yıl bekliyor.

Boğa: Boğa burçları için 2019’un ilk 6 ayında olumlu sürprizler var. Maddi konularda ve aşk konusunda yılın ilk 6 ayı şanslı geçecek. Boğa burçları sağlık konusunda ise astım, bronşit gibi hastalıklara dikkat etmeliler. Özellikle Boğa burcu kadınları bu hastalıklardan etkilenebilir.

İkizler: 2019’da bir yıllık bir dinlenmeye çekilecekler. Aşk, para ve sağlık konularında mevcut durumlarını korumalarında fayda var. Pek fazla değişim yaşamayacaklar. Maddi konularda tasarruf yapmaları iyi olur. Sağlıkla ilgili ise özellikle İkizler burcu kadınları bademcik problemlerine dikkat etmeli.

Yengeç: 2019 yılının en şanslı burcu olacak. Aşk, para ve sağlıkla ilgili erteledikleri ne varsa bu yıl gerçekleştirmeleri için iyi bir fırsat. Sağlık konusunda mide rahatsızlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Özellikle 50-60 yaşlarındaki Yengeçler, kilo almamaya özen göstermeli.

Aslan: Aslan burçları için 2019 yılında pek değişim beklenmiyor. Özellikle Arslan burcu erkekleri, ocak ayından nisana kadar şanslı bir dönemde. Kararlarını bu dönemde hayata geçirmek isterlerse şans onların yanında. Ancak nisandan sonra herhangi bir atılımda bulunmamaları, hayatlarıyla ilgili önemli kararlar almamaları daha iyi olur. Sağlık konusunda kalp hastalıklarına dikkat etmeliler.

Başak: Başak burçlarını 2019’da maddi anlamda olumlu gelişmeler bekliyor. Parasal sorunlarında çözümlenme olabilir. Aşk konusunda da bu yıl şanslılar. Özellikle evlilik kararı almayı düşünen Başak burcu kadınları için şanslı bir yıl olacak. Başak burçları sağlık konusunda safrayla ilgili problemlere dikkat etmeli. Başak burcu kadınları, şubat ayına kadar depresyon gibi ruhsal bunalımlara yatkın.

Terazi: Terazi burçları 2019’da aşk konusunda flört tarzı ilişkilere yatkın olabilir. Değişken ruh halinden dolayı bu konuda daha dikkatli olmalı ve karşısındakilere söz vermemeli. Terazi burçları için maddi durum bu yıl iyi görünürken, sağlık konusunda ise böbreklere dikkat etmeliler.

Akrep: Akrep burçları bu yılın ikinci şanslı burcu. Akrepler, hedeflerini gerçekleştirmek için bu yıl harekete geçerlerse destek görür. Akrep burçları bu yıl aşk ve para konularında olumlu gelişmeler yaşayabilir. Sağlık konusunda şanslı oldukları görülen Akrep burçlarının, mide rahatsızlıklarına dikkat etmeleri iyi olur.

Yay: Yay burçları da bu yılın şanslı burçlarından. Güzel bir yıl geçirecek olan Yayların özellikle 15 Ocak’tan sonra şansları açılacak. Aşk, para ve sağlık konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Yay kadınları mücadeleye devam etmeli. Yay burcu erkekleri ise, evlilik kararı almak için doğru bir dönemdeler. Özellikle Eylül ayında yay burçlarını olumlu sürprizler bekliyor.

Oğlak: Oğlak burçlarının 2019’un nisan ayına kadar hedeflerini gerçekleştirmek için harekete geçmesinde fayda var. Aksi takdirde aralık ayına kadar beklemeleri gerekecek. Oğlak burçları için mücadeleye devam etmeleri gereken bir yıl olacak. Sağlık konusunda ise özellikle eklem ağrıları, kemik problemlerine dikkat etmeliler. Bu yıl bir ameliyat geçirmeleri de söz konusu olabilir.

Kova: Kovalar için maddi anlamda şanslı bir yıl olacak. Ancak aşk konusunda aynı şey söz konusu değil. Biraz daha sabretmeleri, ani kararlar vermemeleri gerekebilir. Sağlık konusunda bu yıl ciddi problemler görülmüyor. Ancak Kova kadınları depresyona dikkat etmeli.

Balık: Balık burçları için bu yıl maddi anlamda olumlu gelişmeler görülüyor. Aşkta biraz şanssızlıklar yaşayabilirler. İlişkilerinde veya evliliklerinde ayrılık yaşayabilirler. Balık burçlarının sağlık konusunda ise demir eksikliği, romatizma gibi konulara dikkat etmeleri ve kendilerini ihmal etmemeleri gerekiyor.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER