banner6

Ataoğlu’ndan 10 Kasım mesajı

banner37

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü 84’üncü ölüm yıl dönümünde saygı ve özlemle andıklarını kaydetti.

Ataoğlu’ndan 10 Kasım mesajı
banner99

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü 84’üncü ölüm yıl dönümünde saygı ve özlemle andıklarını kaydetti.

Ataoğlu 10 Kasım mesajında şunları kaydetti:

“Tam 84 yıl geçti üstünden… Atatürk’e olan bağlılığımız ve sevgimiz, ortak düşünce ve duygularla her zamanki gibi bir kez daha vurgulanıyor milletçe…

Atatürk, tarihte dahi bir yönetici, eşsiz bir komutan, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak hafızalarda yer etmiştir ve etmeye de devam edecektir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anarken, Atatürk ve silah arkadaşlarına, vatanı için şehit düşmüş tüm kahramanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun.”

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 15:19
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104