Ataoğlu’ndan Vural Türkmen’e başsağlığı: Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti

banner37

Ataoğlu’ndan Vural Türkmen’e başsağlığı: Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti
banner90
banner99

DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Mücahitler Derneği eski Başkanı Vural Türkmen’e başsağlığı dileyerek “Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti” dedi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Mücahitler Derneği eski Başkanı Vural Türkmen’in vefatı üzerine mesaj yayınladı.

banner134
Ataoğlu, “Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti” diyerek “Başta ailesi olmak üzere dava arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim” ifadelerini kullandı.

DP Genel Başkanı Ataoğlu, açıklamasında şunları söyledi:

“Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesinin zor yıllarında gerek TMT ve gerekse mücahit saflarında aldığı görevleri büyük bir liyakatle ifa etmiş Türk Mukavemet Teşkilatı’nın kahramanlarından Vural Türkmen’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Kalbi vatan sevgisi ile dolu, ülkesi için birçok birimde görev almış, aldığı görevleri layıkıyla yerine getirmiş olan Kıbrıs Türk Mücahitler Derneği eski Başkanı Vural Türkmen’in hizmetleri, daima yad edilecektir. Başta ailesi olmak üzere dava arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75