banner6

Ataser: Hizmet için geldik ve bu yönde de hareket edeceğiz

banner37

Kıbrıs TV’de yer alan Dilan Gölbaşı’nın hazırlayıp, sunduğu Günün Özü programına Lapta, Alsancak, Çamlıbel Belediye Başkanı Fırat Ataser soruları yanıtladı. Ataser, "Seçim zamanı da söylediğim gibi biz hizmet için geliyoruz, bizim tek amacımız halka güzel hizmetler yapabilmek. Hizmet verme konusunda da ne yapılması gerekiyorsa onu yapmak için uğraşacağız. Önümüze engeller çıkacak tabii ama bu engelleri aşmak için de çalışmalarımız olacak” dedi.

Ataser: Hizmet için geldik ve bu yönde de hareket edeceğiz
banner99

Canlı Aktarım – Müslüm BAYUK
Kıbrıs TV’de yer alan Dilan Gölbaşı’nın hazırlayıp, sunduğu Günün Özü programına Lapta, Alsancak, Çamlıbel Belediye Başkanı Fırat Ataser soruları yanıtladı:
“BİZİM TEK AMACIMIZ HALKA GÜZEL HİZMETLER YAPABİLMEK”
Tek amacının hizmet olduğunu vurgulayan Ataser, “Seçim zamanı da söylediğim gibi biz hizmet için geliyoruz, bizim tek amacımız halka güzel hizmetler yapabilmek. Hizmet verme konusunda da ne yapılması gerekiyorsa onu yapmak için uğraşacağız. Önümüze engeller çıkacak tabii ama bu engelleri aşmak için de çalışmalarımız olacak” dedi.
“ÇALIŞMALARIMIZA İYİ BİR İVMEYLE BAŞLADIK”
Lapta, Alsancak ve Çamlıbel’in mali durumuna da değinen Ataser, “Bildiğiniz gibi Alsancak Belediyesinde maddi anlamda bir sıkıntı yok ama Lapta Belediyesinde sıkıntımız bulunmakta. O maddi sıkıntıları da hızlı bir şekilde çözme noktasında harekete geçtik, çalışmalarımıza iyi bir ivmeyle başladık. Bu bizim bölge halkına vermiş olduğumuz bir sözdür. Hizmet için geldik ve bu yönde de hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ataser sorunları çözme noktasında kendisinin ve çalışma arkadaşlarının çözüm vizyonuna sahip olduklarını vurgulayarak kendilerine güvenlerinin tam olduğunu söyledi.
“BİZİM HER ZAMAN İÇİN TEK AMACIMIZ VAR O DA VATANDAŞIMIZIN ÇIKARLARIDIR”
Her zaman halkın menfaatini düşünerek hareket ettiğini söyleyen Ataser bu düşünce doğrultusunda halkın kendisini seçtiklerini vurgulayarak, “Cevabı halk ile birlikte sandıkta verdik. Bizim her zaman için tek amacımız var o da vatandaşımızın çıkarlarıdır” dedi.
“MARİNA PROJESİNİ KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE BİTİRİP HAYATA GEÇİRMEK GİBİ BİR PLANIMIZ VAR”
Marina’nın önemine vurgu yapan Ataser, “Marina projesini kısa bir süre içerisinde bitirip hayata geçirmek gibi bir planımız var. Bu projeyi doğru, izinleri alınarak havada olmayan bir şekilde kurduk. Marina projesinin hayata geçmesiyle birlikte bölgemizin önünü açacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2023, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104