Av tüfeğiyle gözünden vuruldu, hayati tehlikesi sürüyor

banner37

Yedidalga’da komşusunun av tüfeğiyle açtığı ateş sonucu gözünden ağır yaralanan Naci Tekin, yapay göz ameliyatına girdi. Tekin’in yaralanmasına sebep olmakla suçlanan zanlı E.A. da dün yeniden mahkemeye çıkarılarak tutukluluk süresi 8 gün uzatıldı

Av tüfeğiyle gözünden vuruldu, hayati tehlikesi sürüyor
banner99

Güren TİLKİ

Yedidalga’da av tüfeğiyle ateş açıp; komşusu Naci Tekin’in (E-63) sağ gözü ile vücudunun çeşitli yerlerinden ağır şekilde yaralanmasına neden olan E.A. dün yeniden mahkemeye çıkarıldı ve tutukluluk süresi 8 gün uzatıldı.

“Adam öldürmeye teşebbüs”, “Vahim zarar”, “Kanunsuz ateşli silah kullanma”, “Meskun mahalde ateş açma” suçlamalarıyla tutuklanan E.A, dün Güzelyurt Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Kıdemli Yargıç Musa Avcıoğlu’nun huzurunda görüşülen duruşmada, Lefke Polis Karakolu’nda görev yapan polis memuru Erkan Yılmaz’ı olayı hatırlattı, yaralı hakkındaki son bilgileri verdi.

Polis memuru Erkan Yılmaz, açılan ateş sonucu Naci Tekin’in sağ gözüne isabet eden bir adet saçma tanesinin retinasını yırtarak geçip, beynine saplandığını belirterek Tekin’in ciddi ve riskli bir ameliyata alındığını söyledi.

banner134
Polis, Tekin’e yapay göz takılacağını, beynine saplanan saçmanın tanesinin alınıp, alınmaması konusunda doktorların bir karara varmadığını, beyin kanaması olduğunu ve hayati tehlikesinin sürdüğünü belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75