banner6

Aynı eve, 1 gün arayla 2 kez hırsız girdi

banner37

Lefkoşa’nın Marmara bölgesinde Ahmet Saçar’a ait eve, iki kez hırsız girdi. Ailenin üç beş parça olan altınlarını çalan hırsız, 3 aylık bebeklerinin yatağını da kırdı. KIBRIS’a yaşadıklarını anlatan aile, “Korkuyoruz, geceleri uyuyamıyoruz” dedi

Aynı eve, 1 gün arayla 2 kez hırsız girdi
banner99

Doğan SAMER

   Lefkoşa’nın Marmara bölgesinde Ahmet Saçar’a ait eve, bir gün arayla iki kez hırsız girdi.

   Cumartesiyi pazara bağlayan gece ile salıyı çarşambaya bağlayan gece meydana gelen hırsızlık olayının failinin veya faillerinin kim olduğu polis tarafından araştırılıyor.

   Yaşadıklarını KIBRIS’a anlatan Ahmet Saçar, eşi ve 3 aylık bebekleriyle birlikte ikamet ettikleri eve bir gün arayla iki kez hırsız girdiğini söyledi.

   Saçar, cumartesiyi pazara bağlayan gece evde olmadıkları saatte hırsızın veya hırsızların pencere kenarındaki anahtarı bulduğunu ve eve girip hırsızlığı gerçekleştirdiğini aktardı. Saçar, ardından salıyı çarşambaya bağlayan gece de çocuğunun rahatsızlanması üzerine hastaneye gittiklerini, 30-40 dakika sonra eve döndüklerinde arka bahçeden sesler geldiğini ancak karanlık olduğu için birini göremediğini söyledi.

   Saçar, eve geri döndüğünde pencerenin sinekliğinin yırtıldığını, pencerenin açıldığını ve hırsızın eve girdiğinde bebeğin yatağına basıp yatağın kırılmasına neden olduğunu, yataklarının dağınık olduğunu belirtti.

   Hırsızlık olayı nedeniyle büyük korku yaşadıklarını, geceleri uyuyamadıklarını ifade eden Saçar, polis teşkilatının failleri bulacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 2 yıl Önce

Daha fazla polis istiyoruz..... dairelerde bos oturan memur degil GUVENDE KALMAK ICIN POLIS ISTIYORUZ.....

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104