Bakan Koral Çağman Ticaret Odası'nı ziyaret etti

banner37

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman, hükümet olarak önceliklerinin halkın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri sağlayabilmek olduğunu belirtti. Ekonominin durakladığı kötü bir dönemden geçildiğine dikkat çeken Bakan Çağman, Ticaret Odası’na yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etmek üzere ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bakan Koral Çağman Ticaret Odası'nı ziyaret etti
banner90
banner8

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman’dan Kıbrıs Türk Ticaret Odası’na teşekkür ziyareti...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Koral Çağman, pandemi döneminde ihtiyaçlı duruma düşenlerin taleplerini karşılamak amacıyla bakanlık tarafından başlatılan gıda ve temizlik paketi yardımlarında destek veren Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO)’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

banner134
Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nda gerçekeleşen ziyarette, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Koral Çağman, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Çelebi Ilık, Özel Kalem Müdürü Özgü Bayraktar ile Kıbrıs Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz, birlik, beraberlik ve toplumsal dayanışma vurgusu yaptı.

Turgay Deniz, “Pandemi döneminde toplumsal dayanışma, birlik, beraberlik ve yardımlaşma önem kazandı. Ticaret Odası olarak Sağlık Bakanlığı’na, 1 milyon 800 bin TL katkıda bulunduk. Pandemi gibi olağan durumlarda imkanlarımız dahilinde katkı yapmaya devam edeceğiz. Yaptığımız yardımlar bizi anlamlı kılıyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75