banner6

Bakan Oğuz UBP’nin 46. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile mesaj yayımladı

banner37

Bakan Oğuz UBP’nin 46. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile mesaj yayımladı
banner8

Maliye Bakanı Oğuz, Ulusal Birlik Partisi’nin (UBP) 46. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Oğuz mesajında UBP’nin KKTC’nin haklı mücadelesinde büyük görevler üstlendiğini, dünden bugüne ayni vizyon ve misyon ile ilerleyerek KKTC’nin varlığını sürdürmesinde önemli rol aldığını kaydetti.
UBP’nin en büyük gücünün birlik ve beraberliği olduğunu ifade eden Oğuz’un mesajı şöyle:
“Gücünü neferlerinden alan Ulusal Birlik Partisi’nin bugün olduğu gibi yarın da en iyi şekilde temsil edilerek, ileriye taşıyacağından şüphem yoktur. Ulusal Birlik Partisi KKTC’nin varlığının devamı ve Kıbrıs Türk halkının haklı mücadelesinde her zaman en ön safhalarda yer almıştır. Ulusal Birlik Partisi Anavatan Türkiye ile olan ilişkilerde çok hassas davranmış ve Anavatanın desteği ile daha da güçlenmiştir. UBP’yi kuran ve dünden bugüne gelmesinde büyük emekleri olanlara şükranlarımı sunar, ebediyete intikal edenlere de Allah’tan rahmet dilerim.
46 yıldır örgütsel yapısı ile gencinden yaşlısına kadınından erkeğine her yerde varlığını kanıtlayan Ulusal Birlik Partisi’nin 46. yıl dönümünü en içten duygularımla kutlarım.
Ayrıca Ulusal Birlik Partisi’nin 22. Olağan Kongresi dolayısı ile parti içi yapılan seçimlerde tüm aday olanları, bu süreci bir demokrasi şölenine çeviren ve KKTC’nin en büyük partisi olduğunu ispat eden tüm üyelerimize en derin sevgilerimi ve saygılarımı sunarım”.

banner134

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104