Balıkçılar ekmek teknelerinden oldu

banner37

Yedidalga’daki Şht. Salih Hüseyin Limanı’nda demirli bulunan balıkçı teknelerinden birinde yangın çıktı, 2 tekne tamamen, 2 tekne ise kısmen yandı

Balıkçılar ekmek  teknelerinden oldu
banner8

ELEKTRİK KONTAĞINDAN ŞÜPHELENİLİYOR… Yangının, Yalçın Yurdaer’e ait ‘Alsancak’ isimli teknede meydana gelen elektrik kontağından çıktığı sanılırken, yangında Yurdaer’in teknesi ile Türkay Karabetça’ya ait ‘Karayel’ isimli teknelerin tamamen, Mert Atıntuğ’a ait ‘Altıntuğ’ ile Hüseyin Bozkaya’ya ait ‘Bozkaya’ isimli teknelerin ise kısmen yandığı bildirildi.

Güren TİLKİ

   Lefkye’ye bağlı Yedidalga’da bulunan Şht. Salih Hüseyin Limanı olarak bilinen balıkçı barınağında dün sabahın erken saatlerinde çıkan yangında ikisi tamamen, ikisi ise kısmen olmak üzere 4 balıkçı teknesi yandı.

   Dört balıkçıyı ekmek teknesinden eden yangının, limanda demirli bulunan teknelerden birinde meydana gelen elektrik kontağından çıktığı sanılıyor.

banner134

   Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, yangın, dün saat 00.30’da meydana geldi.

   Yalçın Yurdaer’e ait ‘Alsancak’ isimli balıkçı teknesinde muhtemelen elektrik kontağından çıkan yangında Alsancak isimli tekne ile Türkay Karabetça’ya ait ‘Karayel’ isimli tekne tamamen yandı.

   Yangında, Mert Altıntuğ’a ait ‘Altıntuğ’ ve Hüseyin Bozkaya’ya  ait ‘Bozkaya’ isimli tekneler ise kısmen yanarak zarar gördü.

   İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangınla ilgili polis soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88