Balıkesir’de vahşet…

banner37

Balıkesir’de vahşet…
banner90
banner99

Dün Balıkesir’de meydana gelen iğrenç olayda kimseye bir zararı olmayan, belkide kısa süreli bir heves için alınmış ve daha sonra sokağa atılmış bir can silah ile vurularak öldürülmek istenmiş ancak ağır yaralanmıştı.

Duyarlı vatandaşlar tarafından çağrılan veteriner ve polis ekibi ile birlikte ağır yaralı cana müdahale edildi.

banner134
Ağır yaralı bir şekilde yaşam savaşı veren cana veteriner tarafından gerekli müdahaleler yapıldı. Durumunun ağır olması ve ameliyatı kaldıramaması nedeni ile vijdansız kişi veya kişiler tarafından vurulan canın vücundaki kurşun çıkarılamadı.

Silah ile vurulup ağır yaralanan canın ameliyatı bugün yapılarak vücudundaki kurşun çıkartılacaktı ancak maalesef acılara dayanamayarak can hayatını kaybetti.

Bu cinayeti işleyen kişi veya kişilerin bulunması için polis ekipleri ve Altın Patiler Derneği ellerinden geleni yapıyorlar ancak vurulan köpek ile ilgili bilgisi olan duyarlı vatandaşların da bu katil veya katillerin yakalanması için yardıma ihtiyacı olduklarını belirttiler.

Bu işin peşini bırakmayacaklarını belirten Altın Patiler Derneği katillerin yakalanması için duyarlı vatandaşlarımızın kendilerine ulaşmasını bekliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tb
tb - 3 hafta Önce

vijdan degil
vicdan

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75