banner6

Bar işletmecisi ağır yaralandı

banner37

İskele Bahçeler’de E.M. isimli kişi, kendisini daha önce bara almadığı gerekçesiyle işletmenin sahibini bıçaklayıp, kayıplara karıştı

Bar işletmecisi ağır yaralandı
banner150 banner151 banner143

DİMİTRİY YOĞUN BAKIMDA… Polis açıklamasına göre, 38 yaşındaki E.M. dün saat 16.30 sıralarında, daha önce kendisini bara almadığı gerekçesiyle Glazunov Dimitriy’yi göğüs ve bel kısmından bıçaklayarak kaçtı. Ağır yaralanan Dimitriy kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. Olaydan sonra kayıplara karışan E.M. ise halen polis tarafından aranıyor.

Ayşe BULUT


İskele Bahçeler’de dün, faaliyet gösteren bir bar içerisinde çıkan tartışma nedeniyle bir kişi muhtelif yerlerinden bıçaklanarak, ağır yaralandı. Yaralı kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.


Elde edinilen bilgilere göre, 38 yaşındaki E.M. isimli kişi dün saat 16.30 sıralarında İskele Bahçeler’deki bara giderek, daha önce kendisini içeri almadığı gerekçesiyle tartıştığı mekanın işletmecisi Glazunov Dimitriy’yi göğsünden ve belinden bıçaklayarak, olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan Dimitriy’nin ise yoğun bakıma alındığı bildirildi.


Bıçaklanmanın ardından İskele Polis Müdürlüğü Adli Şube ve Olay Yeri İnceleme  ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu ve E.M.’nin peşine düştü.


Polis Basın Subaylığı’ndan elde edilen bilgiye göre olay dün saat 16.30 sıralarında meydana geldi, 


Bahçeler bölgesinde faaliyet gösteren bir bar içerisinde, 38 yaşındaki E.M., daha önceden kendisini bara almadığı gerekçesiyle aralarında çıkan tartışma sonucu tasarrufunda bulundurduğu bıçakla, bar işletmecisi 38 yaşındaki Glazunov Dimitriy’in vücudunun göğüs ve bel kısmından bıçaklamak suretiyle adı edileni öldürmeye teşebbüs etti. 


Olayda ağır yaralanan Glazunov Dimitriy, kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.


Polis, zanlı E.M.’yi ararken, soruşturmasını sürdürüyor.


 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110