banner6

Barçın, Arıklı’nın dün meclis kürsüsünden yaptığı konuşmaya atıfta bulundu

banner37

Barçın,  Arıklı’nın dün meclis kürsüsünden yaptığı konuşmaya atıfta bulundu
banner90
banner99

KIBRIS GAZETESİ MECLİS ÖZEL

CTP Milletvekili Devrim Barçın, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı’nın dün meclis kürsüsünden yaptığı konuşmaya atıfta bulunarak, “Dün burada yaşananlar başka bir ülkede yaşansaydı bakan istifa ederdi” dedi. 

“GÜVENMİYORUZ”

“Vergi affıyla ilgili biz de sivil toplum örgütleri ile görüşüyoruz. Bu insanların size vergi affıyla ilgili sürenin uzatılmaması gerektiğini ilettiğini de biliyoruz. Güvenmiyoruz dedik. Neden güvenmiyoruz? Dün burada yaşananlar başka bir ülkede yaşansaydı bakan istifa ederdi. Nasıl güvensin bu ülkenin her kesimi size? Bakanların haberi olmadan dün Sayın Arıklı vergi konulduğunu ifade etti. Demek ki siz nerede ne kadar vergi alındığını bilmiyorsunuz. Sizin çöküp bu kürsüye uçaklarla ilgili aldığınız vergileri kalem kalem saymanız gerekir”

“CTP’NİN ÖNERİLERİNİ DİKKATE ALINIZ”

“Bu ülkenin acil olarak doğal afetlerle ilgili kaynağının bulunmasında hem fikiriz. Biz de bunlarla ilgili çalışıyoruz. Bu dönem acil ihtiyaçları karşılama dönemidir. Artık bu ülkenin ekonomik ilişkilerini tırpanlamadan, yoksulların cebime elinizi atmadan, bu ülkede serveti, lüks yönetimi vergilendirecek şekilde CTP’nin önerilerini dikkate alınız. Umarım bu konuda komitede bir uzlaşı sağlanır”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104