Barış Ruh’ta tutuklu kalacak

banner37

Barış Ruh’ta  tutuklu kalacak
banner90
banner99

   Girne Karaoğlanoğlu’ndaki Elay Center isimli siteye girip, iki daireyi hasara uğratıp, 2 kişiyi de bıçakla yaralayan zanlı Moayad Ajuandi, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı.

   “Yaralama ve kanunsuz bıçak taşımak” suçlarından tutuklanan Moayad Ajuandi’nin tutukluluk süresi 6 gün daha uzatıldı.

   Polis, alınacak ifadeler olduğunu, Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde kontrolden geçirilen zanlıyla ilgili cezai ehliyet raporunun beklendiğini söyledi.

   Yargıç Meltem Dündar, zanlının 6 gün daha tutukluluk süresinin devamına, bu süre içerisinde de Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde kalmasına emir verdi.

banner134
   Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mert Gültuna, olayı mahkemeye yeniden aktardı.

   Zanlının 06.11.2019 tarihinde, saat 02.00 sıralarında Karaoğlanoğlu’nda, Tunalar Sokak üzerinde bulunan Elay Center isimli sitede, henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı aynı site içerisindeki 5 numaralı daireye ait pencere camı ile 11 numaralı daireye ait kapının camını vurup kırarak hasara uğrattığını söyledi.

   Zanlının tasarrufunda bulunan bıçakla sitede sakin E.K.’yi el serçe parmağından, D.Y.’yi de sol omuz kısmından yaraladığını anlatan polis, apartmanın giriş katındaki otopark alanı içerisinde bulunan Aşkın Edip Gülen’e ait aracın kaportasına ve cam sileceklerine de hasar verdiğini söyledi.

(Kamalı Haber)

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 10:45
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75