Bariyerler 3'ncü kazanın ardından onarıldı

banner37

Girne-Lefkoşa Anayolu’nun Ciklos mevkiinde pazar günü bir aracın 40 metrelik uçuruma yuvarlandığı yerde bulunan hasarlı bariyerler uzun bir sürenin ardından tamir edildi.

Bariyerler 3'ncü kazanın ardından onarıldı
banner90
banner8

Ahmet VAMIK

Girne-Lefkoşa anayolunun Ciklos mevkiinde bulunan hasarlı bariyerler sonunda yenilendi.

banner134
22 Ekim Pazar günü söz konusu mevkide meydana gelen ve ucuz atlatılan kaza sonrası yeniden gündeme gelen hasarlı bariyerler, uzun bir sürenin ardından nihayet tamir edildi.

23 Ekim Pazartesi günü KIBRIS Gazetesi’nde yer alan “Hasarlı bariyer aracın uçuruma yuvarlanmasını engelleyemedi” haberi kırık bariyerlerin tamir edilmesinde büyük etken oldu. Karayolları Dairesi, büyük tehlike yaratan bariyerleri, aynı noktada meydana gelen üçüncü kazanın ardından yeniledi.

KIBRIS Gazetesi’nde yer alan haberde, Ciklos bölgesinde yaklaşık 40 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlanan aracın içerisindeki araç sürücüsü Vasfiye Tunaboylu ve araçta yolcu olarak bulunan 9 yaşındaki Sevgül Bindayı’nın kazayı hafif yaralı olarak atlattığı belirtilerek, aracın uçuruma yuvarlanmasını, önceki kazalardan hasar gören ancak tamir edilmeyen bariyerin engelleyemediği de vurgulanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75