Başbakan Tatar: Asla pes etmeyin!

banner37

Başbakan Tatar: Asla pes etmeyin!
banner99

Başbakan Ersin Tatar, Londra’daki temaslarını bugün de sürdürdü…Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere heyeti, Başbakan Ersin Tatar ile görüştü.

Başbakan Tatar heyet ile görüşmesinde, Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere örgütünün kuruluşunu önemsediğini belirterek, devlet olarak birliğin projelerine destek sözü verdi.

banner134
Gençleri gönülden tebrik eden Başbakan Tatar, tüm zorluklara rağmen asla pes etmeyin”dedi.

Başbakan Tatar, “Sizler oldukça zor bir şeyi başarıyorsunuz ve geleceğimizin teminatı olan gençleri etkili bir şekilde örgütlüyorsunuz. Sizler bizim gururumuzsunuz ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin birer temsilcisisiniz. Herşeye rağmen hiç bir zaman umudunuzu yitirmeyin, asla pes etmeyin” dedi.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği Başkanı Nafiya Horozoğlu da, İngiltere’deki gençlerin kötü alışkanlar ve çeşitli tehlikelerle karşılaştığını belirtti ve bunların üstesinden gelmek için birlik olarak gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup sosyal faaliyetlere ve sosyal sorumluluk projelerine teşvik ettiklerini vurguladı.

Horozoğlu, “Memleketimizle gönül bağımızı güçlendirmek için elimizden geleni yapacağız. Gençlerimiz kültür ve kimlikleri hakkında donanım sahibi olmaları, kültürlerini tanıyıp, yaşatmaları açısından çeşit çalışmalarımız gerçekleşti ve daha kapsamlı bir şekilde devam edecek”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75