Başbakan Yardımcısı Ekonomi ve Enerji Bakanı Arıklı KTEMB’yi kabul etti

banner37

Başbakan Yardımcısı Ekonomi ve Enerji Bakanı Arıklı KTEMB’yi kabul etti
banner90
banner99

Başbakan Yardımcısı Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği (KTEMB) Başkanı Bora Karaçam ve İdare Amiri Osman Asilzade’den oluşan heyeti kabul etti.

KKTC Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’ndan verilen bilgiye göre, KTEMB Başkanı Karaçam, ziyarette Bakan Arıklı’ya birliğin yürüttüğü faaliyetler ve üye firmalarla ilgili bilgi verdi.

banner134
Karaçam, Covid-19 nedeniyle dairelerdeki yoğunluğu azaltmak için tesisatlara elektrik bağlanması aşamasında gerekli olan çeşitli evrakları Kıb-Tek’e fiziki dosyalarla ulaştırılmak yerine, tüketicilerin dosyalarını online takip edebileceği birtakım düzenlemelerin yapılmasıyla ilgili taleplerini iletti.

Başbakan Yardımcısı Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ülkede nitelikli iş gücü potansiyelinin artırılmasının önemine değindi.

Arıklı, talep edilen konular hakkında ilgili birimlerle görüşerek çalışma talep edeceğini ve önümüzdeki günlerde daha geniş bir toplantı yapmak maksatlı görüşüleceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75