banner6

Başkentte kuş uçurtmadılar

banner37

Başkentte kuş  uçurtmadılar
banner150 banner151 banner143

Doğan SAMER

   Başkent Lefkoşa’da, Polis Müdürlüğü’ne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi (CÖŞ), Adli Şube ve trafik ekipleri sorumluluk alanları içerisinde 22-23 Mart tarihlerinde 21.00-01.00 saatleri arasında asayiş ve trafik denetimi gerçekleştirdi.

   Cürümleri Önleme Şubesi ile Adli Şube ekipleri pansiyonları, kahvehaneleri, gece kulüplerini ve kumarhaneleri denetlerken, trafik ekipleri her aracı bir bir kontrol etti.

   Surlariçi bölgesinde kahvehane ve pansiyonları denetleyen ekipler herhangi bir olumsuzluğa rastlamazken, kumarhanelerde yapılan kontrolde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan 15 kişi aleyhinde yasal işlem başlattı.

   Ekipler aynı zamanda gece kulüplerinde de denetimlerini sürdürdü, yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

   Trafik denetimlerinde kuş uçurtmayan trafik ekipleri ise, yaklaşık 4 saatte 970 aracı kontrol etti, suç işlediği tespit edilen 311 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlattı, 22 araç ise trafikten men edildi.

İskele’de de asayiş ve trafik denetimi yapıldı

   İskele’de faaliyet gösteren kumarhanelerde yapılan kontrolde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olduğu halde kumarhanede bulundukları tespit edilen 9 kişi aleyhinde yasal işlem başlatıldı.

   Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu kontrol edilen 180 araç sürücüsünden suç işlediği tespit edilen 30 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110