banner6

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Arıklı: ''Destanlar yazmaya devam edeceğiz''

banner37

Erhan Arıklı: Bizim hükümetimiz reform hükümetidir

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Arıklı: ''Destanlar yazmaya devam edeceğiz''
banner99

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, mevcut hükümetin ‘reform hükümeti’ olduğunu ifade ederek, “Destanlar yazmaya devam edeceğiz” dedi.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, Lefkoşa'daki Başbakanlık Veri Merkezi'nde, vatandaşların katılımıyla düzenlenen toplu açılış ve tanıtım töreninde konuşma yaptı.

Güzel ve mutlu bir günde bir arada olduklarını belirten Arıklı, Türkiye Cumhuriyeti’nin e-devlet projesine ne kadar önem verdiğini bildiklerini, bu ciddiyetle çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Arıklı, mevcut hükümetin ‘reform hükümeti’ olduğunu ifade ederek, “Her reform can acıtıcı küçük sıkıntılarda içerir” dedi.

KKTC’nin küçük bir ada ülkesi olduğunu, bu yüzden tavsiyelere ve telkinlere ihtiyacı olduğunu dile getiren Arıklı, “İçimizden bazıları Ana Vatan Türkiye’nin desteğini küçümsemeye çalışıyor” diye konuştu.

Arıklı, Türkiye’nin desteği ile hayata geçirilmesi planlanan Cumhurbaşkanlığı ve Cumhuriyet Meclisi Yerleşkesi'ne bile karşı çıkan kesimlerin olduğuna dikkat çekerek, “Külliye projesininin bize büyük katkıları olacak” ifadelerini kullandı.

Destanlar yazmaya devam edeceklerini kaydeden Arıklı, “Ana vatan Türkiye ile birlikte ülkemizi daha iyi noktalara getireceğiz” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2022, 17:40
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104