banner6

'Bayramlar millet olma şuurunun kuvvet bulduğu günlerdir'

banner37

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Sekreteri Dursun Oğuz, bayramların, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvet bulduğu günler olduğunu vurguladı.

'Bayramlar millet olma şuurunun kuvvet bulduğu günlerdir'
banner151 banner143

Oğuz yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında, birlik ve beraberliklerin güzelliklerle şekillenip hayata yansıdığı  bayram günlerinde  insanların birbirlerine daha çok yakınlaştığını  dargınlıkların unutulduğunu,  kardeşlik ve dostluk duygularının iyice pekiştiğini belirtti.

Oğuz mesajında şunları kaydetti:

“Tüm bu güzelliklerin yanında bayramlar, umutların yeşermesine, hayatımıza yeni ufuklar açmasına, milli duygularımızın güçlenmesine vesile olmakta, devletimize inanarak, geleceğe daha emin adımlarla ilerlememize imkân sağlamaktadır.

Ulusal Birlik Partisi olarak en samimi dileğimiz, Kutsal Ramazan Bayramı’nın getirdiği esenlik ve huzurun halkımızı, Yüce Türk Ulusu’nu ve insanlığı kucaklamasıdır.

Sevgi dolu sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım”.

Berova bayramı kutladı 

Diğer yandan Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova, halkın Ramazan Bayramı’nı kutladı ve bayramın KKTC ile birlikte tüm islam dünyasına huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Berova, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bakan Berova, bayramların  milli ve manevi duyguların tazelendiği, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği,  dostluk ve kardeşliğimizin yaygınlaştığı, umutların yeşerdiği, sevinç ve coşkunun doruğa çıktığı günler olduğunu kaydetti.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 15:41
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104