"Ben Dipkarpaz'ın kalkınması için yalın ayak yürümeye bile razıyım, sen neleri dert ediyorsun"

banner37

"Ben Dipkarpaz'ın kalkınması için yalın ayak yürümeye bile razıyım, sen neleri dert ediyorsun"
banner90
banner99

Belediye seçimlerinde Halkın Partisi (HP) Dipkarpaz Belediye Başkanı adayı olan Havva Elkovan, Dipkarpaz belediyesinin borçlarından dolayı makam aracına el konulan Suphi Coşkun’un “Eşeğe mi bineyim?” açıklamasını eleştirdi.

Elkovan, “Ben bölgemin kalkınması için yalın ayak yürümeye bile razıyım sen neleri dert ediyorsun” ifadelerini kullandı.

İşte Elkovan’ın o paylaşımı:

banner134
“Ve sen Sayın Coşkun, çalışanların haklarının ödenmediği yerde, bölgeye yerel yönetimlerle ilgili hiç bir katkı koymadan, bizlere HİZMET kelimesini unutturarak, seçilebilmek uğruna onlarca kişinin umutlarıyla oynayarak, belediye olanaklarını şuursuzca kullanarak şimdi çıkıp makam aracım elimden alındı diyebiliyorusun. Ancak bu makam aracını elinde zaten bir araç mevcutken yeni aldığını söyleyemiyorsun.

Bİzler “HP’li belediyeler çalışan belediyeler olacak” sözüyle destek isterken sen ise ancak vaad dağıtmakla meşguldün. İşte gelinen nokta. Batık bir belediye, umursuz bir yönetici ve makam aracı haciz edilirken üzgün gözlerle ona güle güle diyen bir Belediye Başkanı.

Son bir not: Eşeğe mi bineyim diye hezeyan etmişsin. Ben bölgemin kalkınması için yalın ayak yürümeye bile razıyım sen neleri dert ediyorsun.

Kötü yönetim kaderimiz değildir.”

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75