banner6

Benli'den Lefkoşa Polis Müdürlüğü'ne teşekkür

banner37

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, Gönyeli Gençlik Festivali’ndeki katkıları için teşekkür etti.

Benli'den Lefkoşa Polis Müdürlüğü'ne teşekkür
banner151 banner143

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen ve kurmayları ile görüşen Benli, polisin ülkenin huzur ve güvenliği için özveriyle çalıştığını belirterek, takdirlerini paylaştı ve teşekkür etti. 

“Festivalimiz huzur ve güvenlikle tamamlandı”

Ziyarette konuşan Benli, on binlerce gencin izlediği Gönyeli Gençlik Festivali’nin güvenlik kısmının hiçbir üzücü olay yaşanmadan, huzur içerisinde tamamlandığını belirterek, bu sonuçta polisin rolünün de önemli olduğunu anlattı.

Benli, Lefkoşa Polis Müdürlüğü ile Gönyeli Belediyesi’nin ortak çalışma ve işbirliğini geliştirme noktasında bundan sonraki dönemde de yakın olacağını ifade ederek tekrardan Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen başta olmak üzere tüm polis görevlilerine sevgilerini iletti.

Benli, Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen’e hediye takdiminde bulundu.

Açıklamaya göre, Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen ise, Gönyeli Belediyesi’nin gerek trafik gerekse adli konularda Lefkoşa Polis Müdürlüğü ile işbirliğinde hep iyi niyetli olduğunu, bundan sonra da bu işbirliğinin devamı için çalışmaların süreceğini kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 14:17
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104