banner6

Benzinciler Birliği’nden Gönyeli Belediyesi’ne eleştiri

banner37

Benzinciler Birliği’nden Gönyeli Belediyesi’ne eleştiri
banner150 banner150 banner151

Benzinciler Birliği, Gönyeli Belediyesi’ni eleştirerek, 4 aydan beri Vedat Benzinci benzin istasyonu bölgesinde yapılan uygulamaların, ekonomik kriz ve pandeminin etkilediği petrol istasyonu ve evleri daha da zora soktuğunu savundu.

Birlikten yapılan açıklamada, Vedat Benzincinin önüne çiçeklik, kaldırım ve bisiklet yolu yapılarak kapanmaya zorlandığı savunularak, bölgede daha önce yapılan üst geçite de işaret ederek, bunun bölge sakinlerinin evlerine gidip gelmelerinde mağduriyet yarattığını ileri sürdü.

Bölgede yapılan kazı çalışmaların sonlandırılmamasından dolayı, bölgedeki iş yerlerinin yoğun bir iş kaybına maruz bırakıldığı savunulan açıklamada, “petrol istasyonunun bu nedenlerle zarar etmesi ve konut sahiplerinin evlerine ulaşamamalarının haksızlık olduğu” ifade edildi.

Benzinciler Birliği Başkanı Levent Çağdal, tüm basın mensuplarını ve Ulaştırma Bakanlığı yetkililerini Gönyeli Belediyesi’nin bölgede yaptıklarını görmek için bölgeyi ziyaret etmeye çağırdı.

banner343
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa V. a local concerned resident
Mustafa V. a local concerned resident - 1 yıl Önce

The move by the municipality has affected local residents, a quiet street with many childrens become a main street for all kind of moving vehicles, and the entry and exit from the petrol station became extremely dangerous, as 2 lines merge on to one. I pray that no accidents will occur, and whoever designed the road should have thought of all implications, other than worrying about bicycles lanes

banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110