Beşiktaş taraflarından vefa

banner37

Yakalandığı hastalığa henüz 16 yaşındayken yenik düşen Ada Gökçe anısına tavla turnuvası düzenlenecek

Beşiktaş taraflarından vefa
banner90
banner99

Küçücük yüreğinde kocaman Beşiktaş sevgisini barındıran, geçirdiği hastalık nedeniyle henüz 16 yaşındayken hayata gözlerini yuman Ada Gökçe anılacak. Beşiktaş Taraftarları Derneği, büyük bir vefa örneği sergileyerek minik Ada’yı anmak için tavla turnuvası düzenleyecek.

Henüz 16 yaşındayken geçirdiği amansız hastalığa yenik düşen Ada Gökçe anısına Tavla Anı Turnuvası düzenlenecek. KKTC Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen tavla turnuvasında Ada Gökçe anılacak.

ÖLÜMÜ TÜM ÜLKEYİ ÜZMÜŞTÜ…

banner134
2018 yılında, Lösemi hastalığına yakalanan ve 3.5 ay boyunca tedavisi devam eden Ada Gökçe’nin, henüz 16 yaşındayken hayata gözlerini yumması tüm ülkede büyük üzüntü yaratmıştı.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Ada Gökçe için büyük bir vefa örneği sergileyen KKTC Beşiktaş Taraftarları Derneği, Perşembe günü saat 19.03’te düzenlenecek turnuvaya bütün Beşiktaş taraftarları ve Ada Gökçe’nin aile dost ve yakınlarını davet etti.

Vefadır Beşiktaş, sloganıyla organize edilen etkinlikte taraftarlar ve Ada’nın sevenleri bir araya gelerek minik taraftarlarının adını da yaşatacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75