banner6

“Beysbol sopasıyla kolumu kırdılar”

banner37

Gönyeli’de geçtiğimiz çarşamba günü meydana gelen kavgaya karıştan sonra kaçan kişileri tespit çalışmaları devam ederken, olayda kolu kırılan Ahmet Saçar, sebepsiz bir nedenden dolayı evinin önünde dövüldüğünü ifade etti

“Beysbol sopasıyla kolumu kırdılar”
banner99

Doğan SAMER

Gönyeli’de geçtiğimiz çarşamba günü meydana gelen darp olayıyla ilgili kavgaya karışan kişileri tespit etme çalışması sürüyor.

Gönyeli’de çarşamba akşamı faaliyet halinde olan bir markete giden 3 kişi market sahibi ve yakınlarıyla tartışmaya başlamış ardından olay kavgaya dönmüştü.

Sopa ve taşların kullanıldığı kavgada 3 kişi yaralanmış kavgayı çıkardığına inanılan 3 kişi kayıplara karışmıştı.

Lefkoşa Adli Şube ekipleri halen kaçan 3 kişinin izini sürerken, kavgada aldığı darbe sonucu kolu kırılan Ahmet Saçar, KIBRIS’a konuşarak, sebepsiz bir nedenden dolayı evinin önünde dayak yediğini ifade etti.

banner134

Market sahibinin abisi olduğunu belirten Saçar, marketin üstündeki dairede ikamet ettiğini, kavga esnasında sesleri duyarak aşağıya indiğini söyledi.

Aşağıya indiğinde çok sayıda kişinin üstüne doğru koşturduğunu anlatan Saçar, birinin elinde beysbol sopası olduğunu, kendisine vuracağını anladığında kolunu kaldırdığını korunduğunu ve o esnada aldığı darbede kolunun kırıldığını söyledi.

Hastanede tedavisinin tamamlandığını ifade eden Ahmet Saçar, kırılan koluna platin takıldığını belirtti.

Kendi evinin önünde kimliği meçhul kişiler tarafından dövüldüğünü söyleyen Saçar, bu kişilerin bir an önce bulunmasını istediğini kaydetti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104