'Beytambal galsın' dedi, hendeğe yuvarladı

banner37

Gazimağusa’da aracının sürekli bozulmasına sinirlenen Ercüment Saldıray isimli vatandaş, ‘Aşıklar Yolu’nda arabasını 9 metre yükseklikten surların dibine attı

'Beytambal galsın' dedi, hendeğe yuvarladı
banner99

Ahmet İLKTAÇ

banner134
Gazimağusa’da dün herkesi hayrete düşüren bir olay yaşandı. Uzun yıllar Yeni Zellanda’da kalan, bir süre önce de ülkemize geri dönüş yapan 47 yaşındaki Ercüment Saldıray, dün saat 18.00 sıralarında sürekli bozulduğu gerekçesiyle arabasını Aşıklar Yolu’nda 9 metre yükseklikten hendeğe attı.

Ercüment Saldıray’ın EM 494 plakalı Renault marka aracının kullanılmaz hale geldiği öğrenildi. Ercüment Saldıray’ın olayın hemen ardından Trafik Şube Ekipleri tarafından gözaltına alındığı daha sonra Adli Şube’ye sevk edildiği öğrenildi. Ercüment Saldıray’ın daha sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Öte yandan, olay sırasında olay yerinde bulunan vatandaşlardan elde edilen bilgiye göre Ercüment Saldıray’ın arabasının arızalanması sonucu “Artık beytambal galsın. Yine bozuldu. Artık bu arabayı aşağıya atacağım” diyerek arabayı kendi başına iterek aşağıya attığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75