Bıçakla ağır yaraladı, 8 yıl hapse mahkum oldu

banner37

Kız arkadaşıyla tartışmaması için kendisini uyaran Berk Özdenefe’yi üç yerinden bıçaklayan Ahmet Gömülü, uzun süreli hapse mahkum edildi

Bıçakla ağır yaraladı, 8 yıl hapse mahkum oldu
banner90
banner8

BAŞKA SUÇLAR DA İŞLEDİ… Berk Özdenefe’yi göğüs, bel ve sağ bacağından bıçakla yaralamaktan 8 yıl hapse mahkum edilen Ahmet Gömülü ile ilgili kararı açıklayan Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad, sanığın 2019 yılı içerisinde Onur Emre Diker’i bıçakla dizinden yaraladığını, 279 miligram Hintkeneviri tasarrufu suçunu işlediğini ve başkasına ait kimlikle yurt dışına çıkmaya çalıştığını belirterek, Gömülü’nün suça meyilli bir kişi olduğunun görüldüğünü söyledi.

Girne Ağır Ceza Mahkemesi, 2019’un Kasım ayında, kız arkadaşıyla tartışmaması için kendisini uyaran Berk Özdenefe’yi göğüs, bel ve sağ bacağından bıçakla yaralayan Ahmet Gömülü’yü 8 yıl hapis cezasına çarptırdı.


Nüvit Gazi’nin başkanlığında Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad ve Yargıç Şevket Gazi’den oluşan Girne Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin oy birliği ile aldığı kararı açıklayan Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad, sanığın 2019’un Kasım ayı içerisinde Çatalköy’de Şht. Kamil Dimililer Caddesi üzerinde kız arkadaşı ile tartıştığını ve tartışmaması için kendisini uyaran Berk Özdenefe’ye bıçakla saldırarak, göğüs, bel ve sağ bacağından yaraladığını belirtti.


banner134
Berk Özdenefe’nin 3 gün hastanede tedavi gördüğünü kaydeden Kıdemli Yargıç Kürşad, sanığın ülkemizde sabıkası olmadığını ancak birçok suç işlediğini vurguladı.


Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad, sanığın 2019 yılı içerisinde Lefkoşa’da Onur Emre Diker’i dizinden bıçakla yaralamak ve 297 miligram Hintkeneviri tasarrufu suçlarını işlediğini, ayrıca başkasına ait kimlikle Ercan Havaalanı’nda işlem yaptırarak sahtekarlıkla kayıt temin ettiğini, bu suçlarla ilgili davaların da askıda olduğunu belirtti.

Sanığın suç işlemeye meyilli olduğunun görüldüğünü ifade eden Kıdemli Yargıç Kürşad, uzun süreli hapislik cezası vermeyi uygun gördüklerini ve sanığı 8 yıl hapse mahkum ettiklerini açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75