Bıçaklı: Mücadelemiz devam edecek

banner37

Kıbrıs Türk İşçi Sendikaları Federasyonu (Türk-Sen) Genel Başkanı Aslan Bıçaklı, üyelerinin 62.Kuruluş Yıldönümü ile tüm halkın yeni yılını kutladı.

banner87
Bıçaklı: Mücadelemiz devam edecek
banner90
banner8

Bıçaklı, Türk-Sen’in 62. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, kuruluş yıldönümlerini bu yıl çok buruk kutladıklarını kaydetti ve ölümlü trafik kazalarından dolayı toplumun büyük bir kısmı acı içinde olduğundan herhangi bir kutlama töreni yapmayacaklarını  belirtti.

Mesajında, “Türk –Sen, kuruluşundan günümüze kadar hür ve demokratik düşünce yapısıyla gerek ülkemizde gerekse uluslararası platformlarda Kıbrıs Türk işçisinin ve Kıbrıs Türk halkının haklı mücadelesinin sesi olma yolunda devam etmektedir” diyen Bıçaklı, Türk-Sen’in  gerek üye sendikaları ile gerekse sendikal platformla birlikte, çalışanların ve halkın haklarını korumak ve geliştirmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en ön saflarda mücadelesine devam edeceğini vurguladı.

Bıçaklı, Türk-Sen’in  Kıbrıs müzakerelerine tam destek verdiğini de ifade etti ve her iki toplumun kabul edebileceği bir çözüme ve barışa ulaşılması için çaba gösterilmesini temenni ettiklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75