Bir aile içi 'cinsel istismar' daha

banner37

Alayköy’ün ardından dün de Lapta bölgesinde 17 yaşındaki bir kız polise giderek dayısı ile babasının cinsel istismar ve cinsel tacizine maruz kaldığı yönünde şikayette bulundu

Bir aile içi 'cinsel istismar' daha
banner90
banner99

Ahmet VAMIK

   Alayköy’de önceki gün meydana gelen babanın öz kızına tecavüz olayı ülke genelinde infial yaratırken, dün benzer bir olayın da Lapta’da yaşandığı ortaya çıktı.

banner134
   Sosyal Hizmetler Dairesi’ne giderek babası ve dayısının kendisine cinsel istismarda ve cinsel tacizde bulunduğuna yönelik itirafta bulunan 17 yaşındaki genç kızın ihbarı üzerine polis harekete geçti.
   Sosyal Hizmet Dairesi müfettişleri eşliğinde Lapta Polis Karakolu’na giderek şikâyette bulunan 17 yaşındaki genç kızın babası K.Y., ile dayısı A.Y., tutuklandı.
   2010 ile 2016 yıllarında dayısı tarafından istismar edildiği ileri sürülen genç kızın 2018 yılı içerisinde de öz babası tarafından istismar edildiği iddia edilirken, polise ifade veren K.Y., ile A.Y.’nin, suçlamaları reddettiği öğrenildi.
   17 yaşındaki genç kız dün akşam doktor kontrolünden geçirilirken, baba K.Y. ile dayı A.Y.’nin bugün Girne Kaza Mahkemesi’nde yargıç huzuruna çıkarılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75