banner6

Bir tekme, birini hastanelik, diğerini polislik etti

banner37

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir spor salonunda D.K.’ya vurarak sehpa üzerine düşüren ve yüzünün ciddi şekilde yaralanmasına sebep olan zanlı D.B. tutuklandı.

Bir tekme, birini hastanelik, diğerini polislik etti
banner99

Emine UYSAL

“Yaralama” suçlamasıyla tutuklanan D.B., dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Yargıç Cenkay İnan’ın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına savcı Aysın Bilgin, tanık olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görev yapan polis memuru Aykut Özkan’ı dinletti.

Mahkemede mesele ile ilgili yeminli şahadet veren Özkan, zanlı D.B.’nin 7 Ağustos tarihinde saat 19.00 sıralarında, Lefkoşa’da bir spor salonu içerisinde, aralarında önceden tartışma yaşadığı D.K.’nin göğsüne tekme atması sonucu, D.K.’nin yere düştüğünü ve düşerken de yüzünü sehpaya çarparak ciddi şekilde kesildiğini söyledi.

Polis memuru Aykut Özkan, müşteki D.K.’nin yüzünde 4 santim genişliğinde yara oluştuğunu ve yapılan tedavisinin ardından taburcu olduğunu belirtti.

Zanlı D.B’nin gönüllü ifade verip suçunu kabul ettiğini ve başlatılan soruşturmanın tamamlandığını söyleyen Özkan, zanlının mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Cenkay İnan, zanlının ilerde görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak maksadı ile yurt dışına çıkışının yasaklanması ve ayda bir gün polis karakoluna ispat-ı vücut etmesine emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 08:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104