Bira şişelerini göle atıyorlar!

banner37

Gazimağusa’nın en popüler plajlarından biri olan Glapsides’in hemen yanındaki, koruma altındaki küçük gölet, yine sorumsuz kişiler tarafından kirletildi

Bira şişelerini göle atıyorlar!
banner99

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’nın en popüler plajlarından olan Glapsides’in hemen dibindeki, koruma altındaki gölet, sorumsuz kişiler tarafından yine kirletildi. Yetkililer bölgede sürekli denetim ve temizlik yapıyor ancak çevreye saygısı olmayanlar, keyiflerini yaptıktan sonra arkalarında çöplük bırakıyor.

Gölün hemen yanında bulunan ahşap oturma tahtası da sorumsuz kişiler tarafından kırıldı. Göletin diğer kısmına da yine kötü görüntülere neden olan yastıklar bırakıldı.

Göletin içerisine atılan bira şişeleri de büyük çevre kirliliği oluşturuyor.

Yakışmıyor

Gazetemiz KIBRIS’ı arayarak şikayette bulunan bir vatandaş, birçok insanı konuk eden Glapsides Plajı’nın oto park yerinin hemen karşısında bulunan göletin, sorumsuz kişiler tarafından kirletildiğini söyledi.

Geceleri alkol alan sorumsuz kişilerin cam bira şişelerini çöp kutusu yerine gölete attıklarından yakınan vatandaş, bu kişilerin oturma tahtasına da zarar verdiklerini belirtti.

Toplumumuza bu gibi davranışların hiç yakışmadığını kaydeden vatandaş, bu tür eylemlere başvuran kişilerin caydırıcı şekilde cezalandırılmalarını talep etti. Vatandaş, yetkililerin bölgede sürekli denetim ve temizlik yaptığını ancak her gece gölete gelen sorumsuz kişilerin, bu temizliğe de saygı göstermediğini söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108

erotik shoperotic shop