banner6

Biri dikkatsiz diğeri süratli

banner37

Lefkoşa’da Çangar çemberinde dün meydana gelen trafik kazası korku dolu anlar yaşattı. İki aracın karıştığı kaza şans eseri sadece hasarla atlatıldı

Biri dikkatsiz diğeri süratli
banner8

Doğan SAMER

Lefkoşa’da Çangar çemberinde dün, otomobiliyle seyreden bir sürücü dikkatsiz diğeri süratli olunca kaza kaçınılmaz oldu. İki aracın yüksek çapta hasar gördüğü kazada şans eseri yaralanan olmadı.

Aracıyla dikkatsizce çembere giriş yapan sürücü çemberde süratli olan başka bir araçla çarpıştı. Kazanın şiddetiyle bir araç bordür taşlarla çevrili refüj içerisinde çıkarak durabilirken, bir diğer araç refüjü aşıp kaldırıma çarparak durabildi.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, saat 02.00 sıralarında meydana geldi.

Haydar Aliyev Caddesi’nde MP 573 plakalı salon aracıyla seyreden 29 yaşındaki Seun Joshua Ogunsakın, Şht. Mustafa Ahmet Ruso Caddesi yol kavşağında bulunan çembere geldiğinde çemberi dönen araçlara öncelik hakkı vermeden dikkatsiz bir şekilde çembere giriş yapması sonucu, o esnada sağından Şht. Mustafa Ahmet Ruso Caddesi boyunca süratli ve dikkatsiz bir şekilde çembere giriş yapan 26 yaşındaki Muharrem Enes Karademir’in yönetimindeki PD 327 plakalı araçla çarpıştı.

banner134

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104