banner6

Birinci Bostancı Kültür ve Sanat festivali renkli görüntülere sahne aldı.

banner37

Birinci Bostancı Kültür ve Sanat festivali renkli görüntülere sahne aldı.
banner151

1.Bostancı Kültür ve Sanat Festivali 19-20-21 Ağustos tarihleri arasında Bostancıdan gerçekleşirken renkli görüntüler sahne oldu

   Aşağı Bostancı muhtarı Fırat Arkın’ın organize ettiği festivalin sunuculuğunu ise Çilem Dağıstanlı yaparken  Festivalde ; 1. Gece.  Kortej yürüyüşü,folklör ve dans gösterileri ve DJ SİD  2. Gece   Jimlastik ve dans gösterilerin yanı sıra son günlerde çıkış yapan Türkiye’nin ünlü sanatçısı Şirin konseri yer aldı.  3. Gece  Sanat ve şiir esintisi, yerli sanatçılar konseri ,4. Duvar Kültür ve Düşünce derneğinin parodiler, tombala çekilişi  ve sürpriz hediyeler yer alırken   Festival boyunca ayrıca çocuklar için yüz boyama ve yöresel ürün standları yer aldı.Kıbrıs Gazetesine katkılarından dolayı Teşekkür plaketi verilirken plaketi ise Kıbrıs Gazetesi Magazin Müdürü Orhan İsmailoğlu Bostancı Muhtarı Fırat Arkının elinden aldı.  

Şirin herkesi mest etti.

Son günlerde Haluk Levent’le yaptığı düet ile adından söz ettiren Şirin Festivalin ikinci gecesi ülkemizin başarılı Gruplarından SOS ile birlikte sahne aldı.

Şirin geçmişten günümüze birçok şarkılara yer verirken önümüzdeki aylarda Haluk Levent’le birlikte yeninden düet yapacağı “ Bir gece vakti” şarkısını ilk kez seslendirdi.

 Kıbrıs’ta olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Şirin “ Sizleri benimle buluşturan başta menajerim İrfan Andaş olmak üzere Muhtarımız Fırat Arkın’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım dedi  

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110