Boğaz, yine çöp yığını

banner37

Ülkenin en popüler piknik alanlarından biri olan Boğaz Piknik Alanı, çöpten geçilmiyor. Buraya giden bazı kişilerin piknik yaptıktan sonra çöplerini gelişi güzel bırakması kötü manzaraların oluşmasına neden oldu

banner87
Boğaz, yine çöp yığını
banner90
banner99

Ali CANSU

Hafta sonunu piknik yaparak değerlendirmek isteyen birçok kişi Boğaz Piknik Alanı'na akın etti, mangalını yaktı, oyunlar oynadı, yemeğini yedi.

Ancak bazı duyarsız vatandaşların bu alana bıraktığı çöpler hafta sonunu piknik yaparak geçirmek isteyen vatandaşların eğlencesine de gölge düşürdü.

Boğaz Piknik Alanı içerisine atılan naylon poşetler, kırık şişeler hafta sonunu Boğaz Piknik Alanı'nda piknik yaparak geçirmek isteyen vatandaşların keyfini kaçırdı.

banner134
Hafta sonunu doğayla baş başa piknik yaparak geçirmek isteyen bu kişiler, çevreyi kirletenleri sert bir dille kınadı ve bu alanların herkese ait olduğunu hatırlattı.

Vatandaşlar ayrıca yetkililere de çağrı yaparak, çevre kirletenlere gerekli cezaların uygulanmasını istedi.

 

Defalarca temizletildi

Geçtiğimiz yıllarda defalarca temizlenen ve temiz tutulması için uyarılar yapılan piknik alanı adeta çöplükten farksızdı.

Alanda, içki şişeleri, poşetler, yemek artıkları, kap kacaklar, plastik tabaklar, kömür poşetleri ve daha birçok pislik öylece ortaya atılmış duruyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75