Bol ödüllü Kıbrıs Development’in “NATURA" projesinde; CİDDİ HOME-LİNEADECOR ve CİDDİ MUTFAK imzası!

banner37

banner87
Bol ödüllü Kıbrıs Development’in “NATURA" projesinde; CİDDİ HOME-LİNEADECOR ve CİDDİ MUTFAK imzası!
banner90
banner99

Ülkemiz inşaat sektörlerinde her zaman önde giden ve yaptığı her proje ile birçok boyutta farklılık yaratan başarılı Kıbrıs Development firması Natura projesinde daha evvelki projelerinde olduğu gibi ahşap işlerinde yine Ciddi Home/Mutfak firmalarını tercih etti. Kıbrıs Development direktörü Çağatay Özbirim ile Ciddi Home/Mutfak Ltd. direktörlerinden Amber Ciddi Arabacı’nın imza koyduğu sözleşme, 68 ayrıcalıklı konutun ve GYM salonunun iç mekan sabit mobilyalarının tamamını içermektedir.

Projedeki birbirinden özel konutların mutfak dolapları, kalitesi kanıtlanmış ve alanında lider marka olan ‘Ciddi Home-Lineadecor’ olarak tercih edilmiştir. Toplu konutta bu tercihle önemli bir basamak atlanmış olan projede yine diğer iç mekan sabit ahşap işleri döşemelerinde de ürünler ve malzemeler arasında özel seçimler yapılarak Ciddi Mutfak kalitesinden kaçınılmamıştır.

Yakın geçmişte Lineadecor markasını ülkemiz tüketicilerine taşımış olan Ciddi Home Center Ltd. direktörlerinden Amber Ciddi Arabacı imza sonrası proje hakkındaki düşüncelerini paylaşmıştır;

"Herşeyden evvel belirtmeliyim ki firma olarak ülkemizin güzel ve pozitif taraflarını her zaman kendimize bağlılık sebebi olarak görüp ilerlemeye çalışan bir takımız.

Bizim gibi düşünen ve davranan ender firmalardan ve  müşterilerimizden olan Kıbrıs Development'in yine özgün ve ayrıcalıklı bir projesinin ahşap işleri ana tedarikçisi olmaktan büyük onur duyarız ve bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Kendileri de firma ve aile olarak, ülkemizin "gelişerek" değişmesini önemsemekte ve yaptığı her iş ve proje ile de de bunu çok açık bir şekilde göstermektedir.

Projede bizim ürünlerimizi seçerken ve değerlendirirken yine müşterilerine ayrıcalıkları esirgemediler ve KKTC'de bir ilke imza atarak, ilk kez bu kadar büyük bir toplu projede, alanında lider "Lineadecor" mutfaklara kapıyı açmışlardır.

Bu iki markanın, yani hem Ciddi Home-Lineadecor hem de Ciddi Mutfak’ta, kendi içindeki seçimlerini de yine özenle ve müşteri odaklı planlayıp analiz ederek yapan firma sahipleri ve ekibi, müşterilerine sunulabilecek maximum konfor, estetik ve kaliteyi sağlayacaklardır.

Bu gibi projelerin sektörde gelen diğer projelere her zaman yeni kapılar açıp kalite ve bilincin artmasına sebep olduğu için çok değerli olduğunu düşünmekteyiz. Ayrıca ülkemizden konut alan yabancı yatırımcıların da birçok yönden beklentilerini daha iyi karşılar nitelikte oluşu da emlak sektörüne ayrı bir katma değer katmakta olduğunu düşünüyorum.

2020 sonuna kadar tamamlanması hedeflenen proje süreci boyunca, firma ile karşılıklı olarak yine zevkli bir çalışma yürüteceğimizden ve son sahnede yine müşterilerdeki tebessümü görüp böylelikle işimizden daha çok keyif duyacağımızdan hiç bir şüphem yoktur. Hepimize hayırlı olmasını dilerim.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75