Borcunu ödedi, telefon hattı 13 gündür kesik!

banner37

Garavolli Restoran’ın sahibi Kilitkayalı, iş yeri telefonunun borcunu ödemesine rağmen hattının kesilmesine ateş püskürdü

banner87
Borcunu ödedi, telefon hattı 13 gündür kesik!
banner90
banner8

Ayşe BULUT

   Kilitkaya köyünde Garavolli Restoran’ın sahibi Alkan Kilitkayalı, borcunu ödediği halde telefon hattının kesilmesine tepki gösterdi.

   Hattının kesileceği uyarısı üzerine banka aracılığıyla telefon faturasını 30 Mayıs’ta ödediğini ifade eden Kilitkayalı, ancak aynı günün akşamı restoranın telefonunun kesildiğini ve hattın halen kapalı olduğunu söyledi.

banner134
   Bu durumdan mağdur olduğunu belirten Kilitkayalı, İskele’nin ilçe olmasına rağmen bölgede Telefon Dairesi’nin olmayışını eleştirdi.

   Kilitkayalı, dairede işlerin çok yavaş ilerlediğini, bu yüzden mağdur olduğunu ve Telefon Dairesi’nin özelleştirilmesi gerektiğini savundu.

   Alkan Kilitkayalı, yaşananların ardından 3 Haziran’da Telefon Dairesi’ne gidip hattının neden kesildiğini sorduğunda ise yatırımın banka aracılığıyla yapılmasından dolayı daireye aynı gün ulaşmadığı ve telefonun bu nedenle kesildiği yanıtını aldığını belirtti.

   Restoran telefonunun açılması talebinde bulunduğunu, telefonun 15 gün sonra açılabileceği yanıtını alınca çok sinirlediğini ifade eden Kilitkayalı, parasını ödediği halde 13 gündür yaşadığı mağduriyeti sözcüklerle anlatamadığını kaydetti ve “Telefon Dairesi iş yapmayacaksa bir an önce özelleştirilsin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75