banner6

'Böyle bir talebim olmadı'

banner37

CTP'de Genel Sekreterlik için adı konuşulan isimlerden Mehmet Çağlar, aday olmayı düşünmediğini ancak teklif gelmesi durumunda değerlendireceğini açıkladı

'Böyle bir talebim olmadı'
banner151

Ceren ÖZBİL

Cumhuriyetçi Türk Partisi'nde (CTP) Genel Sekreterlik için konuşulan isimler arasında yer alan Güzelyurt milletvekili Mehmet Çağlar, böyle bir talebi olmadığını ve parti meclisi toplantısında aday olmayı düşünmediğini açıkladı.

Ancak teklif gelmesi durumunda konuyu değerlendireceğini kaydeden Çağlar, "Şu anda resmi anlamda bana gelen bir teklif yok. Eğer teklif gelirse başkanla ve ilgili arkadaşlarla görüşür değerlendiririm" dedi.

Çağlar, CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman'a kendi kadrosunu kurması için fırsat verilmesi gerektiğini ifade etti ve şöyle dedi:

"Genel başkan tarafından benim böyle bir bilgilendirilmem yoktur. Benim bir talebim de yoktur. Sadece bir söylenti şeklinde duyuldu. Benim değil, birkaç arkadaşın daha ismi geçiyor. Bu, partinin vereceği bir karardır. Önümüzdeki günlerde belirlenir. Sayın başkana kendi kadrosunu kurması için fırsatı vermek lazım. Zaten Genel Sekreterlik konusu da parti meclisinin uhdesinde olan bir şeydir. Öyle bir teklif gelirse onun da şartlarını konuşuruz. Ancak ben kendim aday değilim. Parti Meclisi'ne gidip, genel sekreterlik için de aday olmayacağım. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa bu değerlendirilir. Şu ana kadar resmi anlamda bana böyle bir teklif gelmedi. Bende ismimim geçtiğini duyuyorum sadece."

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2016, 10:54
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110